2737
2734

بیماری خودمهم پنداری 

یا اختلال شخصیت خود شیقته

نوعی اختلال شخصیت است که در آن فرد خود را بزرگ و مهم می‌پندارد و به گونه‌ای غلوّآمیز احساس توانایی و لیاقت می‌کند.این بیماران مرکز دنیای خود بوده، از هر جهت ویژه هستند، افاده‌ای و اسم‌پران بوده و در ذهن خود شخص مشهوری هستند. حس خودپسندی و سزاوار بودن، هرگونه نگرانی دربارهٔ نیازها، مشکلات و احساسات دیگران را از ذهن آنان خارج می‌سازد. آنان متکبر و تحکم‌آمیز بوده، خود را برتر از دیگران می‌دانند و از دیگران انتظار احترام و تحسین دارند. هنگامی که خود آنان و جهان اطراف‌شان نمی‌توانند انتظارات غیرواقع گرایانه و ناممکن آنان را برآورده سازند، به‌طور شایع دچار ناامیدی می‌شوند

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
خودشاخ پنداری مزمن

اونم هس 😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قفلش کن باز دعوا نشه دلا بشکنه

قرار نیس دلی بشکنه 

قراره ی عده بفهمن ک ن شاخن ن دافن ن مهم فقط بیمارن 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2738

ببین تا کسی خودش عادت و اخلاقی نداشته باشه نمیتونه توی دیگران اون عادت یا اخلاق رو ببینه 

رو خودت کار کن برطرفشون کنی ، محض اطلاع خودت میگم مطمئن باش همه اینا که گفتی تو وجود خودت هست

و خدایی که به شدت کافیست...

بیماری دیگه که جمله سرمون تو زندگی خودمون باشه میگن کاربر حس میکنه خیلی خاصه باگفتن این جمله وخیلی باکلاسه اما فرداش میگه مادرشوهرم اینکارو کرد خب تو که سرت تو زندگی خودت بود اخه 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
خدا ترکیدم از خنده خیلی باحالی😂😂😂😂

والا بخدا 

بیمار ک هستن هیچ تازه ادعاشونم میشه همه بهشون حسادت میکنند 😱😱😱😳

والا بخدا  بیمار ک هستن هیچ تازه ادعاشونم میشه همه بهشون حسادت میکنند 😱😱😱😳

اره واقعا حتی اگر مخالف چیزی انتظار دارن نظر بدی که درسته میبلعنت

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
ببین تا کسی خودش عادت و اخلاقی نداشته باشه نمیتونه توی دیگران اون عادت یا اخلاق رو ببینه  رو خ ...

ن عزیزم مطمئن باش 

من میخواشتم معروف بشم همه تایپکام 12شب و با ی تیتر استثنایی 😂😂😂😂راستی یادم رفت اخر تیترم اسمم میزاشتم اینجوری ک دیگه اخر شاخ بودنم 

• احساس خود بزرگ بینانه‌ای به صورت مهم پنداشتن خود داشته باشد (مثلاً در موفقیت‌ها و استعدادهای خود اغراق کند یا بدون آنکه به موفقیت شایسته‌ای دست یافته باشد، انتظار داشته باشد که او را آدم بزرگ و مهمی بدانند).
  • مشغولیت ذهنیش خیالاتی از قبیل موفقیت، قدرت، استادی و ذکاوت، زیبایی یا محبوب و دوست داشتنی بودن در حد نامحدود باشد.
  • معتقد باشد که «استثنایی» است و تنها سایر افراد (یا موسسات) استثنایی یا رده بالا می‌توانند او را درک کنند یا او باید تنها با این افراد رابطه داشته باشد.
  • احتیاج داشته باشد که به شکلی افراطی تحسین شود.
  • احساس محق بودن (entitlement) بکند، یعنی به شکل نامعقولی انتظار داشته باشد برخوردی رضایت بخش و اختصاصی با او صورت گیرد یا افراد خود به خود تسلیم خواسته‌هایش شوند.
  • در روابط بین فردی استثمارگر باشد، یعنی از امتیازات دیگران برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کند.
  • فاقد حس همدلی باشد، یعنی تمایلی به درک یا شناخت احساسات و نیازهای دیگران نداشته باشد.
  • اغلب به دیگران حسودی کند یا معتقد باشد که دیگران به او حسادت می‌کنند.
  • رفتارها و نگرش‌هایش پرافاده و تکبر‌آمیز باشند
2706