2737
2734
عنوان

آبم باهاش تو یه جو نمیره

643 بازدید | 54 پست

سلام 

خیلی سریع برم سر اصل مطلب 

داداشم با خانومش با ما زندگی میکنن

زن داداشم و داداشم به خاطر نبود کولر تو اتاقشون و گرما تو تابستون میان اتاق من میخوابن 

ولی خیلی زیاد میخوابن مثلا من ساعت 7صبح پا میشم باید تا 12صبر کنم تا خانم از خواب بیدار بشه و بتونم کارامو انجام بدم 

خیلی وقتا هم بیداره ولی زیر پتو با گوشی ور میره و پا نمیشه وسیله هاشو جمع کنه

در اتاقمم میبندن تا صبح یخ میزنم اصلا خواب درست حسابی ندارم

یا مثلا میریم بیرون واسه تفریح دست به سیاه و سفید نمیزنه مامان و بابامم میگن هی تحویلش بگیر منم تحویل میگیرم ولی احساس میکنم خیلی نمیتونم باهاش ارتباط بر قرار کنم 

در کمال سکوتش به شدت کارایی میکنه که رو مخمه 

داداشمو خیلی دوست دارم خیلی هم خودمو سر زنش میکنم بابت این حسم 

ولی. واقعا اعصابم بهم میریزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
گناه اون عروس چیه که باید تو اتاق خواهرشوهرش بخوابه

قبول کردن وصلت به هر قیمتی حتی به قیمت زندگی تو اتاق خواهرشوهر 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

برادرتون که نمی تونن حداقل یک پنکه یا کولر آبی تهیه کنن با چه امیدی زن گرفتن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

چه داداش با عرضه ای داری خداوکیلی؟

با چه اعتماد به نفسی بهش زن دادید؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706