2737
2734

نگران‌ نباش‌ به خاطر بیشعوری ملت‌ آمار مرگ و میر به زودی ۳ رقمی‌ میشه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه انگار کرونا رو همه شکست دادن رفتیم فاز دوی بیماری و هیچ کنترلی روش نیست هرچقدر اوایل همه چیز خوب بود و همه کشورها برعکس ما بودن 

الان همه کشورها کنترل میکنن و رعایت و ما رفتیم فاز دو 

این خیلی بده

ترکیه کاملا کنترل کرد 

فقط ماییم ک نکردیم

خداوکیلی دیروز رفتم دمپایی روفرشی بخرم تنها کسی که ماسک و دستکش داشت من بودم تو اون منطقه ای که داشتم خرید میکردم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
من الان شمالم ، چون شمالی هستم 😃 ولی واقعا انصاف نیست تعطیلات اینجا قلقله بود همه جا مسافر ما هم ط ...

شما شمالیا چجوری تحمل میکنین تا دوروز تعطیلی باشه ملت میریزن اونجا.... واقعا اسایش دارین؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

نه والا ما غیر ضرور هم بیرون نمیریم فقط برا ازمایش و سونو میرم بیرون 

کرونا هم نبود شرایطش رو نداشتم ولی بودنش باعث شد خیلی مراقب تر باشم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

نه ما نرفتیم

و عذاب وجدان هم نداریم 😁

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2738

منکه از بهمن جایی نرفتم فقط خرید مایحتاج اونم با کلی اسپری و دنگو فنگ 

اما انگار اشتباه کردیم همه دوروبریام از اول بیرون بودن الانم سالمن 

چه فرقی کرد کاش ماهم رفته بودیم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

من ک دارم میپوکم😣😣. از شب یلدا خانواده مو ندیدم...همسایه مون هم رشتیع. رفت شمال میاد از اون هم میترسم با ویرووس هاش بیاد😥. بچه روهم ول میکنه بیرون تمام روز.... پسرم صداشو ک میشنوه ی سره میگه تو رو خدا بذار منم برم باهاش بازی کنم😟. الاناس ک بیان....نهایتا تا فردا.... اینا رو نمیدونم چ کنم.... ی هفته نبودن راحت بودیم...

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ما دیروز برگشتیم

خودمون مشهدیم رفتیم بابلسر ،چیزخاصی نبود البته ماهتل نرفتیم رفتیم متل خوب بود تمیز بود بسلامتی برگشتیم دریاهمرفتیم اونا میگفتن میگن مشخد خیلی میمیرن گفتم نه میگن شمال قرمزه خیلی میمیرن بعد دیدبم نه همه جاعادیه

البته باید رعایت کنی من کلا ازوسایلای اونجا هیچوقت استفاده نمیکردم الان گفتم کلا بردن بیرون روفرشاشون فرش خودمونو پهن میکردم روتختشونم پتوهامونو

اما خودم دیدم سوییتی که خالی شده بود خیلی مرتب تمیز وضد عفونی میکردن مامور بهداشتم بهشون سرکشی میکرد

ما مسافرت نرفتیم ولی یه تفریح دو روزه تو باغ رفتیم خودمون هیشکی نبود فقط خودمون بودیم و خودمون 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

چرا اتفاقا رفتیم اول رفتیم شیراز بعد رفتیم اصفهان بعد برفتیم قم بعدش کرمانشاه و الانم تو راه شمالیم  

نه بایاااااااااااا مسافرت کدوم گوری بوده هرکسیم بره مسافرت خیلی خره بایا بشینین تو خونه هاتون زندگیتون بکنین دیگه گند زدین به ملت اون کسایی که میرن مسافرت کروونا بگیرن بهتره اصلا خودشون دوست دارن کرونناا بگیرن وقتی میرن مسافرت😕😕😕🤕😳

2706