2733
2734
عنوان

بنظرتون زشت نیس

154 بازدید | 16 پست

یه فامیل داریم اونقدرام اوضاعش بد نیس متوسطه درامدشونم خوبه به من ربطی نداره ها ولی نمیدونم چرا فامیلا به خودشون اجازه میدن گلدون پلاستیکی کهنه یا پشتی کهنه وسایل کهنه هاشونو بهش میدن درحالیکه واقعا بدرد نخورن منم دیدم ناراحت شدم که چرا اینکارو میکنن فامیلا خودشونم باشن کهنه یکی دیگه رو برمیدارن این خانمم کلی طلا تو دست وبالشه خونه وماشینم دارن بنظرتون درسته وسایل کهنه فامیلو قبول کردن کهنه که چه عرض کنم ازرده خارج شده 😐😐😐

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرمون تو زندگیه خودمون باشه بخدا خیلی خوبه😐😐

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2728

وقتی خودش زشت نمیدونه ما چی بگیم حتما خسیسه و عادت کرده به اینکه از دیگران وسیله بگیره خودش هزینه نکنه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

حتما جمع می‌کنه میفروشه

پولش جمع میشه طلا میخره

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

خب بعضیا قبول میکنن دگ. من خودم خانومی رو دیدم ۴ واحد آپارتمان داشت ولی بازم از وسایلی ک بقبه بش میدادن استقبال مبکرد. حتی گاهی طرف میخاست چیزی رو بندازه دور میگف ن حیفه بده ب من. حتی در بعضی موارد لباس

2738
ممنون که اشاره کردی ناراحتی نیا تاپیک 

خواهش😐

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
😐😐😐خب چرا اینکارو میکنن؟؟؟؟؟؟؟ یلحظه هم فک نمیکنن ناراحت میشه!!

خواستم به فامیلا بگم تورو خدا وسایل اشغالو ندین چرا ارزش واسش قایل نمیشین 😔

خواهر شوهر منم اینطوری بخدا پول دارن ولی الان که بارداری دوم شه شلوار بارداری منو گرفته😐😐فک کن

پشتی رو باور کن الان گذاشته تو هال 

2706