2733
2734

بگو

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
بگو

مرسی ببین من اخرین پریم 27 فرودین بود کیت تخمگذاری گذاشتم و 8 و9 اردیبهشت اقدام کردم 24 اردیبهشت بی بی گذاشتم مثبت بود 27هم بتا دادم 200 بود5خرداد لکه دیدم و لخته خون مسافرا بودم اومدم 6رفتم دکتر سنو کرد گفت کیسه ابت نیست یا سقط کردی یا خارج رحمه برام بتا نوشت دو روز یبار که دادم اول255 بعد 215شد گفت یکی دیگه بده باید خیلی افت کرده باسه دوباره بتا دادم اینم بگم ازمایشگاه تانین اجتناعی ازمایش دادم هنشو. بعد که رفتم بتا اخری رو بگیذم بهم ندادن گفتن نشکوکه و بالا رفته رفتم ازمایشگاه خصوصی که بتام دوبرابر شده بود 430.رفتم دکتر دکتر تعجب کرد و دوباره بتا نوست برا چند روز بعد. الان نمیدونم وضعیتم چیه بچم سالمه سقط شده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سالم رو نمیدونم ایشالا سالم باشه ولی اگه سقط شده باشه بتا بالا نمیره

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2731
همین دیگه دکتر خودش تعحب کرد گفت اگه بقابا هم مونده باشه و ترشح کنه دوبرابر نمیشه

اره خب.ایشالا که معجزه شده و بچت سالمه

سالم رو نمیدونم ایشالا سالم باشه ولی اگه سقط شده باشه بتا بالا نمیره

اینم بگم تو ازمایشوا تامین اجتماعی گفت عدد ما تقریبی هست و زیاد دقیق نیست بمثلا اونجا شده بود 350 همون نمونه رو بردم ازمایشگاه خصوصی شد 430

2738