2703
2553
عنوان

خونواده شوهرم...؟!

1024 بازدید | 83 پست

بچه ها همسرم یه هفتست خونه ماست،ما سه ماه میشه که عقد کردیم،من خودم خیلی وقته که خونه مادرشوهرم نمیرم آخه هروقت میرم اولن خودشو سرگرم میکنه با یه چیزی منم تنها حوصلم سر میره بعدشم تو حرفاش به من متلک میندازه،مثلا میاد میشینه از یه چیزی حرف میشه اون تو یه بی احترامی به من میکنه مثلا من سیدم وسط حرف زدنش که درباره یکی دیگه بود برگشته به من میگه همه ی سیدا خرابن😞 منم خیلی ناراحت شدم یامثلا جاری کوچیکم دوساعت بعد عقد منو بردن ارایشگاه بله برونم بود شبش اونم با من اومد همسر من هزینه ارایشگاهشو حساب کرد بعدم با من و همسرم اومد تالار،تو ارایشگاهم تازه دوساعت بود عروس اون خونواده شدم برگشته جلو ارایشگره میگه چقد موهات زشته یا من اماده شده بودم موهای اونو درست کردن خیلیم دیر شده بود به ارایشگره گفت موهام زشت شده خراب کن دوباره درست کن ما عروس و دوماد بودیم برای خانوم ساعت ده رسیدیم به مجلسمون😞 کاراش تا همین الانم ادامه داره همسرم هم یه حرفی میزنم میگه غیبت نکن تازه همش خونه مایه تو این وضعیت اقتصادی خونوادم هیچی نمیگن ها ولی من خیلی دلم براشون میسوزه تا یه چیزیم میگی بهش برمیخوره نمیدونم چجوری بهش بگم؟تازه خونشونم میرم که خونوادش اذیت میکنن من همش حرص میخورم از وقتی ازدواج کردم به نظرتون تقصیر منه چجوری رفتار کنم واقعا اینقد فکر کردم و حرص خوردم دیونه شدم

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به نظرم با این وضع بهترین راهکار اینه تو عقد زیاد نمونین و برید سرخونه زندگیتون

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2714
شما باید رابط تون رو با اونا خیلی کم کنید 

همسرم میگع چرا زنگ نمیزنی جدیدا حال مادرمو بپرسی قبلن زنگ میزدم ولی الان نه روابطمو کم و کمار کردم نمی دونم چی بهش بگم

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...
2706