2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکسشو بده.

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
من 3تا زدم دیدم هاله داره برا اینکه مطمعن شم به آقام گفتم توهم بزن مال اونم هاله انداخت😄یعنی چی&nbs ...

برای مثبت بودن درجا هاله مشخص میشه.

وقتی چن ساعت بگذره اکثرا هاله میندازه خب.عادیه.

خدای مهربون شکرت😍
من 3تا زدم دیدم هاله داره برا اینکه مطمعن شم به آقام گفتم توهم بزن مال اونم هاله انداخت😄یعنی چی&nbs ...

این فک میکنم واسه خوده تسته .هاله ک صورتی یا بنفش باشه درسته 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
برای مثبت بودن درجا هاله مشخص میشه. وقتی چن ساعت بگذره اکثرا هاله میندازه خب.عادیه.

برا من نیم ساعت بعد انداخت برا آقام فوری هاله انداخت😂😂ولی اینم بگم خودش میگه 3قطره ریختم ولی به نظر من بیشتر ریخت چون توش زیر اون خطه ادراره هی میرفت میومد یعنی برا همین هاله انداخت کاذبه برا اون

برا من نیم ساعت بعد انداخت برا آقام فوری هاله انداخت😂😂ولی اینم بگم خودش میگه 3قطره ریختم ولی به نظ ...

چن روز از تاریخ موعدت گذشته؟

برا منم شده ک بعد یه ساعت همچین هاله ایی انداخته رو باردار نبودم.

خدای مهربون شکرت😍
والا7روز گذشته

میگم چون بعد نیم ساعت افتاد بنظرم منفیه.

بازم برای اطمینان یه مدل بی بی دیگه بخر این درصد خطاش بیشتر از بقیه بی بی هاست.

یا ازمایش بده خیالت راحت شه.

خدای مهربون شکرت😍
میگم چون بعد نیم ساعت افتاد بنظرم منفیه. بازم برای اطمینان یه مدل بی بی دیگه بخر این درصد خطاش بیشت ...

برا آقام فوری افتاد درسته یعنی😂😂😂 به نظر من مدیکور اصلا بدرد نمیخوره 

2706