2733
2739
عنوان

سلام کمک 😞

405 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها من دوسال و س ماه ازدواج کردم بچه دار نمیشم ۱۵ سالمه بلوچم شوهرم ی حدود ۵ یا ۶ سال بابابام کار نیکنه شریک هستن از اون طرق باهام اشنا شد و ازدواج کردیم شوهرم میش پسر دایی بابام راستش شوهر من پول داره خیلی ولی ب من خیلی کم میده بیشترشو میده خواهر و مادرش شوهرم تو مغازه باباش کار میکنه با دوتا داداش یعنی هر س تا شریک هستن ولی اونا ب زن بچه هاشون خیلی پول میدن حالا من برای پول مشکل ندارم راستش ی دس لباس بخوام بخرم ۱ ماه طول میکش راضی ش من الان ترسم از اینک شوهرم پولاشو جمع کنه بره زن دوم بگیره اخه تو بلوچا زیاد هس ک زن دوم میگیرن ولی من خواهر شوهرم میشه زن عموم من همیشه فک میکنم اگه ی موقع شوهر من جرعت نکنه زن بگیره چون مادربزرگم خیلی هوامو داره مادر بزرگم میش عمه شوهرم حالا شاید شوهرم بخاطر زندگی خواهرش نتونه رو من زن بگیره الان از موضوع خیلی ناراحتم میترسم بره ب بهانه بچه زن بگیره من جای دیگ زندگی نیکنم دور از مادر و پدر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۳ سالگی ازدواج کردی؟بعد الان نگران بچه دار نشدنت هستی؟اصلا بدنت مگه امادگی داره

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
چرا این مملکت درست نمیشه     عزیزم برو دکتر درمان رو شروع کن ولی شوهری که بخواد هرز بره ...

دکتر رفتم میگ تو مشکلت عفونت و ضعیفی داری و باید ازمایش شوهرتو بیاری ولی متسفانه شوهرم ازمایش نمیده

2738

بالاخره شوهرت با بابات کار میکنه یا برادر شوهرات

بعدشم شما خودت هنوز کوچیکی با شوهرت حرف بزن بگو فعلا کم سنم به بچه فک نکنیم بریم گردش تفریح

بالاخره قوم شما هم تو گذشت زمان یه کم باید تغییر کنه تو سن ازدواج و بچه دیگه

تلاش کنین موفق میشین  
دکتر رفتم میگ تو مشکلت عفونت و ضعیفی داری و باید ازمایش شوهرتو بیاری ولی متسفانه شوهرم ازمایش نمیده

مشکلات خودت رو رفع کن فعلا شوهرت رو ول کن!استرس الکی هم واسه اتفاقی که نیافتاده نداشته باش 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

عزیزم خداروشکر الان دیگه نازایی خیلی کمه میتونی بری دکتر و انشالله که بچه دار بشین ضمنا سنت خیلی کمه هنوز , اما در مورد زن دوم گرفتن اگه یه مردی بخواد همچین کاری بکنه میکنه اصلا ربطی به بچه داشتن و نداشتن و پول دادن و ندادن نیست , مهم اینه که رابطت با شوهرت خوب باشه سعی کن همراه باشی و دوست تا اینکه زن !! بین این دو خیلی تفاوته , قلق راضی کردن شوهرتم کم کم باید بدست بیاری که بالاخره راضی بشه برین دکتر 

2706