2410
2553
عنوان

اگه ی پسری ور دار

265 بازدید | 24 پست

بیو بذاره ک نشود فاش کسی انچه میان من توست تا الکی شک بندازه بین بقیه که چیزی بین من اون مرض داره ؟ بقیه بچه ها کلاس چی فکر میکنن؟ دقیقا هم میخواسته نشون بده با منه چون تا محل پسر دیگه دادم پاک کرد

خوشبختی جوونا صلوات ☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پسری ک دوست داره فاش میکنه 🤦‍♀️گوسفند میرع به استادتم نیگه حتی 🤦‍♀️ضایع بازیم در میاره تا همه بفهمن 

دیدم ک میگم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

نه بابا جمله خوبی زن پسر خالم تازه ازدواج کرده اینو گزاشته

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
آخرش این پسر مریضو ول نکردی

😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
پسری ک دوست داره فاش میکنه 🤦‍♀️گوسفند میرع به استادتم نیگه حتی 🤦‍♀️ضایع بازیم در میاره تا همه بفهم ...

وای اخه چیزی نبوده بدم میاد ازش الکی اون گذاشته من فقط سلام علیک داشتم باهاش

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2714
ن عزیزم این با من چیزی بینمون نبوده جز سلام علیک ث

اها😁

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2706