1735
1714
عنوان

تولدمه عکس کادوهام😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 73 پست
آروم آروم. یه نفس عمیق بکش . یه لیوان آب بخور. آخه چیندن خیلی هم غلط نیست. به چیزهای چیدنی هم میگن چ ...

ببخشید یکم تند شدم

آخه واقعا اعصابمو این کلمه داغون میکنه

تولدت مبارک

😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😁😂😁😂😂😂 خیلی خنده دار بود کلاس چندمی؟

۲۷ سالمه عشقم.

ارشد ریاضی دارم.

اینقدر حرفم به نظرت بچگانه اومد؟

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی       متولد ۸۲ نیستم😐

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
ممنونم عزیزم😘 به نظرت شال و شلوار چه رنگی ست کنم باهاش

من یه مانتو جلو باز گرفتم طوسی بود بعد شلوارشو هم طوسی گرفتم با روسریشو هم طوسی 😧😧😧😧🙁🙁🙁🙁

یه خانم داری شاه نداره...صورتی داره ماه نداره..تو خوشگلا تا نداره..یه اقا داره نا نداره 😂تو خوبیاش حرف نداره...لارجه و شیرین سخنه ..فداش بشم ....تاج سره ‌‌‌‌‌‌‌  
1760

عه منم از اینا دارم شوهرم 4 سال پیش واسه ولن خرید.. 

دخترمم گرفته یکی از برگاشو کنده😂😂😂

خداجونم مرسی ک منو شوهرم و دخترم کنار هم هستیم😊ممنونم ک هممون سلامتیم🙂متشکرم ک همیشه هوای دلمون رو داشتی و نذاشتی نگران باشیم یا کم بیاریم تو زندگی😍مرد زندگیم و دختر نازم👨‍👩‍👧دوستتون دارم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خداجونم میشه دوباره طعم مادر شدن رو بچشم؟؟؟؟ 😞میدونی ک چقد بچه دوست دارم👶میشه واسه مادر شدنم و این ک دخترم از تنهایی در بیاد دعا کنید ک زود زود یه نی نی بیاد تو دلم🤰

زندگیتون پر باشه ازین سورپرایزا 

بنظرم شلوارش باید مشکی باشه، روسری بخرید براش بهتره تا شال 

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.
 من یه مانتو جلو باز گرفتم طوسی بود بعد شلوارشو هم طوسی گرفتم با روسریشو هم طوسی 😧😧😧😧🙁🙁🙁 ...

طوسی و صورتی کنار هم قشنگ میشن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
طوسی و صورتی کنار هم قشنگ میشن

صورتی حیف بهم نمیاد🙁🙁🙁 فقط این وسط کفشام سیاه بود🙁

یه خانم داری شاه نداره...صورتی داره ماه نداره..تو خوشگلا تا نداره..یه اقا داره نا نداره 😂تو خوبیاش حرف نداره...لارجه و شیرین سخنه ..فداش بشم ....تاج سره ‌‌‌‌‌‌‌  
1759

چه چیندن چیدنی شده بابا 

تولدت مبارک عزیزدل

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
مرسی عزیزم 😘

🌹😘

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.

قشنگه. مبارک باشه

میگن وقتی یکی دوسِت داره همه چاله چوله های تو رو بلده..می دونه واسه چی ناراحتییا وقتی خوشحال میشی چشمات چه شکلیه..می دونه چه جوری به بخندوندتیا چه جوری اشکاتو پاک کنه...بهونه ها تو میشناسه...اینکه یکی چاله چوله هایِ قلبتو پر کنه عالیه..اما ...اما، وای به حال وقتی که به هر دلیلی دیگه دوست نداشته باشه..!میشه مثه تیر خلاص، درست وسطه قلبت..چون اون بیشتر از هرکسی می دونه تو از چی می ترسیچیو دوست نداریچی حالتو بد میکنه...و...مردن تو از جایی شروع میشه که واسه خوب بودنت تلاش که نمیکنه هیچ، به چاله های قلبتم لگدهای محکم تر میزنه..اینکه یکی شمارو بلد باشه هم عاشقانه اس هم ترسناک...مواظب باشید که غافلگیر نشید!
ببخشید عزیزم میتونم بپرسم شما دیجی کالا که دیدید قیمتش چند بود

یادم رفته الآن دوباره میبینم بهت میگم.

اینم عکسش برداشتم که تو بازار بخرم یا بدم کسی بدوزه

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی       متولد ۸۲ نیستم😐
1651