2726
عنوان

کمکککککک دارم دیوونه میشم

330 بازدید | 18 پست

من سر سیسمونی پسرم کلی کفش کلاه های خوشگل خریدم ...کلی لباس های بیرونی خوشگل با کراوات ..با پاپیون و ....

ولی مشکل من مادر شوهرمه ... که عقیده داره بچه باید راحت باشه و لباس راحتی بپوشه ...  پسرم الان 8 ماهشه براش یه لباس خوشکل با کروات و کفش و کلاه ست خریدم 300 تومن خیلی ناز بود پوشوندم براش رفتیم خونه مادر شوهرم همون دو دقیقه اول که اومدیم کل لباساشو در اورد‌.. کلاش کفشش جورابش بلوزش حتی شلوارش گفت بچه اینطور راحت تره .. گفتم مامان جون شیک بود که گفت نه بابا بچه اینطوری هوا میخوره رفت سر کیفم گفت دیگه لباس چی اوردی براش ... اینقدر حرص خوردم اخه به اونا چه مربوطه .. برای پسرم زانو بند خریدم چون چهار دست و پا راه میره زانوش اذیت میشه گفت نپوشونش هم گرمش میشه هم اینکه بچه های ما زانو بند نداشتن مگه چشون شد ..‌ نزاشت بپوشونم .. منم چون همه اونجا بودپ بهش احترام گذاشتم انگار باید از اون اجازه بگیرم تا بخوام کاری برای بچم بکنم .. سر غذاش من برای سن مناسب خودش غذا میپزم میزارم تو مخلوط کن تو سرلاک خوری تا راحت باشه گفت چرا غذاشو درسته بهش نمیدی عادتش نده لوس میشه ... از غذای سفره بهش داد گفتم مامان جون من براش غذا پختم گفت به بچه از غذاس سفره بده چی میشه مگه .... خیلی حرصم میده فقطم با این اینطوریه دخالت میکنه ... با بچه ی جاریم اصلا کاری نداره با اینکه 2 سالشه ولی یه بارم لباساشو در نیورد که بکه گرمشه ... لباسای خوشگل پسرمو نزاشت بپوشونم .. شاید من دوست ندارم درشون بیاره نباید از‌من اجازه بگیره ؟؟؟؟ ... بچه ی خودمه اخه به اونا که ... من تو این کورونا جایی نرفتم فقط پیش مامانم و‌ مادر شوهرم .. به خاطر همین لباساش بچم دارن کوچیک میشن چون چند ماه پیش خریدم ... خیلی اذیت دارم میشم.. بگین چیکار کنم که دیگه واسه خودش تصمیم نگیره که بخواد بگه بچم گرمشه تشنشه فلانه و اینکه کن مادرشم نه اون ..... 

مادرشوهرم در کل زن خیلی مهربونیه با ادبه هوامو داره ولی زیادی دخالت میکنه اونم در خصوص پسرم

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

دوس داره بچه رو .حرص خوردن نداره زیادی حساسی

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووووف بده بغلش بگو برای دامادیش ما رو هم دعوت کنید

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728

خب اون خیلی بچتو دوست داره بعدشم راست گفته تو خونه که باید لباس راحتی تنش کنی نه اینکه لباس مجلسی بنده خدا بی مربوطم نگفته

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
دوس داره بچه رو .حرص خوردن نداره زیادی حساسی

اینکه هر باااااار که برم خونه بخواد بچمو لخت کنه و بگه گرمشه به خاطر حساسیت من نیست یکی دو بار که اینجوری نمیکنه همیشه

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

همینارو بگو بهش

بگو مامان خریدم داره کوچیک میشه دلم خوش بود جایی که نمیریم بچم تیپ رده اومده خمنه مامان بزرگش

حیفه لباسا نپوشیده بمونه

حالا همیشه که تنش نیست

بابد عادت کنه مهمونی میره لباساش با خونه فرق کنه

ماهم لباس تو خونمون با مهمونی فرق میکنه خوب

لبلس مهمونی همیشه یکم رسمی تره به هر حال 😍

بعدم در مورد زانو بند بگو اون موقع خوب غرق داشت پسرا صد جاشون زخمی هم میشد طوری نبود

الان شلوارکوتاه می‌پوشونم عکس بگیرم سر زانوش سیاه میشه خوب قشنگ نیست

راجع به غذا هم بگو مامان حالا نا عمر داره غذای سفره میخورالان بخاطر اینکه خوب نمیتونه بجوئه محدودیت داره معدش اذیت کیشه بچه

اون سری دل درد گرفت بچم

چون میگی خوبن با زبون خوش حرف بزن باهاش

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

اونا دیگه بچه داریشون را کردن .باید بهش مودبانه  به شوهرت بفهمونی که اگه با بچه این کار را بکته پس فردا که بزرگ شد ممکنه بچه خونه یه غریبه تخمل لباساش را نداشته باشه. و همیشه عمرش دلش لباسای شل وول بخواد

اینکه هر باااااار که برم خونه بخواد بچمو لخت کنه و بگه گرمشه به خاطر حساسیت من نیست یکی دو بار که ای ...

مگه بچت چند وقته شه؟؟؟

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      

من بنظرم مادر شوهرت درست میگه بچه نیاز داره لباس راحت بپوشه راست میگه عزیزم من رو دخترم خیلی حساس بودم یعنی حساس که میگم از اون شدید ها ولی یه روز با یه خانم دکتر که الان آمریکاست صبحت کردم گفت همون طور که شما بزرگ شدی دختر بزرگ کن مگه مامان تو میافتد دنبال تو برای غذا یا هر لحظه مواظبت بود آیا تو بد بزرگ شدی دیدم درست میگه..بعد میگی مادر شوهر خوب مهربون حیف نیس دلش بشکونی 

مگه بچت چند وقته شه؟؟؟

دیدم ۸ماهشه. با پشت قاشق غذا رو له کن بده بهش خیلی خودت که حساسی داری بچتم حساس میکنی

چون اسمش مادرشوهره اینطوری میگی بخدا مادر خودتم احتمالا همینطوریه ولی روش حساس نیستی با هاشم تازه موافقی

2706