2703
2553
عنوان

بادران گستران

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسره من عضو...پسرعموش این ماه سی میلیون اومد حسابش..چون فعال بود..اگه فعال باشی و عضو جم کنی اصلا الکی هم نیس..بخدا من خودم با چشای خودم دیدم..ما خودمون ی میلیونو دویست اومد حسابمون

2720
پس شماعضوید میشه بدونم چندوقته؟

الان دوماهه ..ما سه میلیون ریختیم میگه تا سره شیش ماه حتی اگه عضوم جم نکنی۴۲۰۰بهت میدن..اگه عضو جم کنی هی سودت بیشتر میشه..اونیکه بالا دست ما بوداین ماه۴۵۰۰گرفت..شوهر خواهرشوهرم۶تومن گرفت..خودم پیششون بودم ک پیام براشون اومده بود

الان دوماهه ..ما سه میلیون ریختیم میگه تا سره شیش ماه حتی اگه عضوم جم نکنی۴۲۰۰بهت میدن..اگه عضو جم ک ...

منم اس ام اس اومده بود واسه خواهرشوهرم دیدمش فقط اخه میگن تاچندوقت میدن وبازباید پول بیشتر بزاری خواهرشوهرم میگفت نه مافقط دومیلیون ودویست گذاشتیم خواستم بدونم چجوره

ممنون که راهنمایی کردین 

2714
اره بخدا یکی مغازه فروخت..یکی خونه فروخت همش پرررر

ن بابا اینجوری نیس..اخه بادران چن تا شرکت اطراف کرج داره..تیم فوتبال..خونواده اقای موسوی رییس این شرکتان..تو تی وی هم اورده بودنشون..مگه الکیه پول مردم بشه پررررر...اگه اونا فرار میکردن اره میگفتم پولشون پر

بچه ها اینا نت وورک هستن اصلا شرکت هرمی نیستن 

من خودم کار نکردم ولی اگه کسی از سود کردن بقیه ناراحت نشه و همه بیان کار کنن تو یه ندت عااااااالی سود میده 

البته من با این سبک نت وورک ها که باید پول بدی و جنس بخری بفروشی مخالفم چون کارش سخته بعضیا ی دیگه خیلی راحت ترن 

این شرکتم نمیدونم تعادل داره یا نه ولی اگه داره واردش نشو که سخته

😂🤣😈?!?!Why so serious
عزیزم همون شرکتهای هرمین نرو که ضرر میکنی فقط اونهاییشون که راس کارن سود میکنن از نظر شرعی هم درست ...

خانم محترم اولا شرکت هرمی با بازاریابی شبکه ای فرق میکنه بازاریابی شبکه ای شما محصول میخری یا میفروشی در ازای اون یه سودی میگیری در ضمن شرکت بادران مجوز از وزارت صنعت و معدن و تجارت داره و برای حلال بودن هم مجوز از مجلس داره

سلام عزیزم 

منم عضو بادرانمو هیچ دروغی درکار نیس 

ولی اسم شرکت های نتورک ک میاد همه یاد کوئست میفتن درصورتی ک بازاریابی شبکه ای و شبکه سازی کاملا با شوکت های هرمی فرق داره

اگ بخوای هرمی فرض کنی هرچیزی رو ی کار خونه دار هم داره از هرم انسانی استفاده میکنه

اونایی ک میگن هرم خودشون معنی هرم رو نمیدونن 

بادران گستران صنفه گلم 

صنف جمع شدنی نیس و کلاه برداری نیس 

شما ب سایت لیدر دات ای ار مراجمعه کن حتی مراجع تقلید هم تاییدش کردن 

و اینکه توی گوگل ‌ک سرچ کنی صنف شرکت های خدماتی براتون میاره و اولین شرکتی ک مجوز گرفته سال ۸۹ ۹۰ شرکت بادران گستران بوده 

و حتی از نظر محصول دوسال پشت سرهم بهترین برند کیفی کشور شناخته شده ک بهش دوسال تبلیغات رایگان توی بی ارتی ها و مترو ها تعلق گرفت 

الان شما ثبت نام کنید ن قراره ب من پورسانتی برسه ن ی قرونش تو حیب من میره

ولی ب حرف مردم اینجا توجه نکنید 

دید مردم نسبت ب نتورک خرابه 

چون یاد کوئست میفتن و میگن شرکت های هرمی درصورتی ک ۹۸ درصد اصلا تعریف هرم رو نمیدونن چیه

ولی بنظرم اگ میخواید درمورد هرچیزی تحقیق کنید از ادمای موفق این کار بپرسید ک تو این مسیر موفق شدن 

مگ اونایی ک الان ادمای موفقی هسن از کجا شرو کردن 

مطمئن باش از ما کمتربودن 

اینک شما ب کجا برسی تو این مسیر رو خودتون انتخاب میکنید اینک موفق بشید یا تبدیل بشید ب ادمایی ک جا میزنن و نمیتونن پیش برن 

تو این مسیر خیلیا بهت منفی میزنن 

ولی ب نظرم اگ میخوای تصمیم بگیری اول اموزشاتو بگذرون ک رایگانه 

همه اقتصاد دانهای دنیا میگن نتور ک بازاریابی شبکه ای خوبه 

کی میگه بده ؟ بقال سرکوچه بدون هیچ اطلاعی ک فقط ی چیزی از کوئست شنیده ؟ 

پر درامد ترین شغل دنیا بازار یابی شبکه ایه 

منم عضو بادرانم 

اقای محمد رضا بهرامی ک تاپ ارنر ایرانه ۶ لیدرد بالاسر بندس

حالا کی میخواد بگه بده ؟

دختر خاله و دختر عمو ؟ 

بنظرتون اینا دستاوردیم داشتن تو زندگیشون ؟

روزی ک رفتم تو بادران ،بادران خونه اخرم بود

گفتم اینجا یا میشه یا باید بشه 

همین 

اینجا دوتا خصلت داره ۱.تیم ورکه ینی تا تو رشد نکنی بالاسریت رشد نمیکنه تا تو پیشرفت نکنی بالاسریت پیشرفت نمیکنه پس مطمئن باش کمکت میکنن ک رشد کنی 

۲ تصاعدیه .ینی درامدت الان اگ هفته ای ۲ تومن باشه تا ۶ ماه اینده ی ده تومنم میرسه 

۴ تا دست میگیری میشن ۱۶ تا ۱۶ تات میشن ۶۴ تا و اضافه میشن

واینک هفته ب هفته ب صورت سیستمیک حقوقت تو خسابته شما کاری رو پیدا کن ک تا دوسه هفته نری سرکار و حقوقت رو بریزن تو حسابت 

حالم اونجوریه که نامجو میگه : جهانِ مرا مِه گرفته سرتاسر ...
2706