2726

اونایی که تونستن از پوشک بگیرند راهنماییم کنید چیکار کنم.برام خیلی جالب که بعضیا تو یکسالگی از پوشک میگیرن ولی پسر من هنوز نمیتونه دستشویش بگه.بعد از اینکه کارش کرد خبر میده میگه پوشکم عوض کن

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی معمولا پسرا تنبلترن تو این چیزا

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728

یه چیزی مث همون توالت که خانوم گفتن بگیر که بخاطر اون بره جیش کنه از ذوقش من ابجیم از ا سالگی میبردیم خودمون هر یک ساعت مثلا دیگه خودش وقتی جیش میومد 

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
من ۱۸ ماهشه  ماه پیش ۱۱۷ ماهگی گرفتم واسش توالت موزیکال از دیجیکالا گرفتم ذوق کرد

اخه واسش  هر جایزه ای که بگی در نظر گرفتم ولی جایزه میگیره ولی دستشویش نمیگه

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
من ۱۸ ماهشه  ماه پیش ۱۱۷ ماهگی گرفتم واسش توالت موزیکال از دیجیکالا گرفتم ذوق کرد

بحث توالت موزیکال نیس ک

بعضیا مثل پسر من که ۲۰ ماهشه اصلا نمیدونن جیش چی هس که بخان یاد بگیرن جای دیگه خالی کنن! حتی حموم هم میریم بهش میگم جیش کن منگ منو نگاه نمیفهمه چط میگم

ببخشید استاتر عزیز یه سوال دارم پسرتون حرف میزنه؟ از کی حرف زد؟

بله حرف میزنه از دو سالگی

پسر منم ۳سالشه از قبل عید سعی کردم بگیرم زیاد همکاری نمیکرد ولی جدیدا جیش رو میگه ولی پی پی رو دیشب برای اولین بار گفت .وقت میبره زیاد 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
پسر منم ۳سالشه از قبل عید سعی کردم بگیرم زیاد همکاری نمیکرد ولی جدیدا جیش رو میگه ولی پی پی رو دیشب ...

چطوری تونستید .خیلی عالیه

یه چیزی مث همون توالت که خانوم گفتن بگیر که بخاطر اون بره جیش کنه از ذوقش من ابجیم از ا سالگی میبردی ...

صندلی توالت بچه براش بگرفتم خیلی هم ذوق کرد ولی یک بار هم ازش استفاده نکرد.پسرم یکم وسواس تمیزی داره.بهش میگم رو صندلی بشین .میگه نه کثیف میشم

2706