2733
2734
عنوان

بنظرتون پلاستیکه انقد ارزون میده

290 بازدید | 15 پست

یه کانال دیدم تیشرتاشو میده ۱۹تومن یه کانالم دیدم تیشرتای مارک وخارجیشو میده ۴۰تومن این ۱۹تومنیا خیلی عکس خوشگلی دارن 😂بنظر میاد جنس ایرونی هستن نمیدونم اونیکی گرون میده یا جنسش خوبه قبلا ازون گرونه خریدم عالی بود حنسش اینیکی نمیدونم بیشتر عکسارو لباس خوشگله 

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همون 40 تومنی هم پلاستیکه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

تبلیغات

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
بخاطر فکر کنم جنس داغونش عکس خوب چاپ کردن ملت بخرن 😂

من خودم تو تولیدی بودم دیدم چه پارچه های آشغالی از چین نیاوردن با چرخکارهای ناوارد دوختهای نامرتب اما چاپ زیبا چقدرم ارزون میشد اما قیمت تموم شده برای خودشون چقدر پایین در میومد 

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
2706