2726
من نمیدونم شما چه ناحییه زندگی میکنید که بدون پیش  وتوی ۶ سالگی بچه هاتونو کلاس اول ثبت نام میک ...

والا ما تهرانیم

آموزش و پرورش منطقه 6

مادرم هم معلم ابتدائیه

که طبق گفته خیلی ها آموزش و پرورش منطقه شش خیلی قویه

من مطمینم یه جای کارو شما اشتباه میکنی

.

.

.

.

درهر صورت هر کی میخواد ثبت نام کنه بره مدرسه و بپرسه منطقی تره 

یعنی میخوایدبچتونوبدون پیش بفرستین کلاس اول یاسال اینده بره پیش

نه قصدم این بود که امسال نره پیش ، سال آینده بره پیش

و سال بعدش کلاس اول. یعنی دوست دارم یک سال دیر بفرستمش مدرسه. که فعلا بهم گفتن نمیشه

اگه نشه که همین امسال می‌ره پیش و سال دیگه کلاس اول

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما تهرانیم آموزش و پرورش منطقه 6 مادرم هم معلم ابتدائیه که طبق گفته خیلی ها آموزش و پرورش من ...

نمیدونم من چیزی که میدونستم و دیدم گفتم.من حتی مامانمم معلمه و همکارس چون بدون اجازه و پیش رفتن خواست زرنگی کنه یواشی کلاش اول نوشت تو مدرسه خودشون بچشو بعد که فهمیدن توبیخش کردن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728
نمیدونم من چیزی که میدونستم و دیدم گفتم.من حتی مامانمم معلمه و همکارس چون بدون اجازه و پیش رفتن خواس ...

شاید قدیم بوده

الان مثل گذشته نیست

اطلاعات بچه ها ثبت میشه تو یه سایت مرکرزی آموزش و پرورش و همه چی چک میشه

دیگه نمیشه ازین کارا کرد

منم شنیدم قبلا زودتر و دیرتر می شد فرستاد

یا مثلا جهشی خوندن الان دنگ و فنگ داره

قبلا راحت میخوندن

چرا؟ به خاطر کرونا؟

نه عزیزم

پسرم آخر مرداد ۹۴ هس. بعد زود هم دنیا اومده

الآنم از نظر جثه خیلییییی ریز تر از هم سناشه

میخواستم یک سال دیرتر وارد محیط مدرسه شه که فعلا گفتن نمیشه

چون به نظرم خیلی زور داره پسر من با به بچه متولد مهر و آبان ۹۳ همکلاسی باشه 😁

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
شاید قدیم بوده الان مثل گذشته نیست اطلاعات بچه ها ثبت میشه تو یه سایت مرکرزی آموزش و پرورش و همه چ ...

نه بابا مال نهایت دوسه سال پیش بود.اطلاعاتم ثبت شده بود.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706