2726
عنوان

از شوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 62 پست
عزییییزم😍دلم برای مادرم تنگ شد یماهه ندیدمش راه دورم😔خدابرا عزیزانت حفظت کنه البته چون به استارتر ...

انشالله سایه مادرت بالای سرت باشه خدا برات حفظ ش کنه توهم دختر خودمی عزیز دلمی .....

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین من 36سال زندگی مشترک دارم اونا که شاد هستند از کجا معلومه که ته ته دلشون خونه وظاهر قضیه رو آب ...

میدونم چی میگید ،حرفتون کاملا درسته اما خیلی وقته بهم محبت نکرده نمیدونم دیگه چی دلگرمی کنه به این زندگی

از محل کارش؟خب جواب بده صبح توام بخیر سردش نکن.ولی بهشم نچسب.حدوسط باش

آره،میخوام جوابشو ندم تا یک هفته خودم باشم باهاش حرف نزنم حالم بد میشه باهاش جر و بحث کنم

2728
انشالله سایه مادرت بالای سرت باشه خدا برات حفظ ش کنه توهم دختر خودمی عزیز دلمی .....

زنده باشی

ممنون از دعای خیرتو

مرسی که تجربیاتتون دراختیارمون میذاری

من۲۷سالمه دوسال عقد بودم یساله عروسی کردم

منم فهمیدم زندگی همه مشکلات هست اینم فهمیدم همین مشکلات بخاطر رفتار غلط واز سر خامی خودم بوده

گاهی میگم اگه فلان رفتار نمیکردم پس همسرم پدرم مادرم این واکنش نداشتن

فهمیدم خیلی بی تجربم وباید قبل هرکارو رفتارم فک کنم 

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
میدونم چی میگید ،حرفتون کاملا درسته اما خیلی وقته بهم محبت نکرده نمیدونم دیگه چی دلگرمی کنه به این ز ...

انشالله بحق آقا امام زمان خدا اهلش کنه وکاری کنه که تو اززندگیت لذت ببری واونی بشه که تو دلت میخواد بازم میگم برای بقای زندگیت با یه مشاور مشورت کن 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
انشالله بحق آقا امام زمان خدا اهلش کنه وکاری کنه که تو اززندگیت لذت ببری واونی بشه که تو دلت میخواد ...

ممنون از حرف هاتون خیلی دلگرم شدم ممنون که وقت گذاشتید

آره،میخوام جوابشو ندم تا یک هفته خودم باشم باهاش حرف نزنم حالم بد میشه باهاش جر و بحث کنم

چرا جرو بحث زیاد درگیرش نشو

چه درگیری احساسی چه خشم

ولش کن یه مدت به حال خودش توام توحال خودت باش خوش باش

زنده باشی ممنون از دعای خیرتوت مرسی که تجربیاتتون دراختیارمون میذاری من۲۷سالمه دوسال عقد بودم یسا ...

آفرین عزیزم .....چقدر خوبه هرکسی به عمق رفتارهایش فکر کنه واگه خوبه که هیج ولی اگه خلل ی داره فوری اصلاح کنه .....عزیز دلم من درخواست دوستیت رو پذیرفتم فقط نمیدونم درست تیک زدم یا نه 

هرمشکل وهر راهنمایی خواستی من درخدمت حاضرم همانطور که خوشبختی دختر ودامادم وپسرم وعروسم رو ازخدا خواهانم برای تک تک شماها هم آرزومندم 

آفرین عزیزم .....چقدر خوبه هرکسی به عمق رفتارهایش فکر کنه واگه خوبه که هیج ولی اگه خلل ی داره فوری ا ...

زنده باشی خدا حفظشون کنه

بله درست تیک زدین درخداست دوستی رو

چشم حتما وقتتون میگیرم🙏

زنده باشی خدا حفظشون کنه بله درست تیک زدین درخداست دوستی رو چشم حتما وقتتون میگیرم🙏

زنده باشی وخوشبخت 

2706