2726
عنوان

خانومای باردار بالای ۳۰ هفته

100 بازدید | 10 پست

یه سوال داشتم

شما هم همه ش تپش قلب دارید؟

غیر قرص ، چه کار میکنید که بهتر میشه؟

معمولاً وقتی تپش قلب بگیرید، چه قدر بعد خوب میشه؟؟؟

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ندارم من..تپش قلب چرا؟عادیه؟

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
ندارم من..تپش قلب چرا؟عادیه؟

به خاطر همین میپرسم

من خیلی تپش قلب دارم....

ریسک پره اکلامپسی هم دارم میترسم فشارم بالا بره یهو...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به خاطر همین میپرسم من خیلی تپش قلب دارم.... ریسک پره اکلامپسی هم دارم میترسم فشارم بالا بره ...

دکی قرصی چیزی نداد..نمک و ادویه تو غذا نزن مخصوصا نمک

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728
دکی قرصی چیزی نداد..نمک و ادویه تو غذا نزن مخصوصا نمک

قرص داد ولی من گفتم تحمل میکنم چون قرص رو قلب بچه مم اثر داره

قرص داد ولی من گفتم تحمل میکنم چون قرص رو قلب بچه مم اثر داره

ان شاالله چیزی نیس نگران نباش توی غذا هم رعایت کن

من داشتم قرص که نخوردم  الان بهترم خداروشکر وقتی دراز میکشیدم بیشتر میشد دکترم کفتن اگر اذیت ...

اکو قلب رفتم. یه مشکل دریچه ای خفیف دارم. ولی این همه تپش قلب از اون نیست. دکتر گفت بعضیا اینطوری میشن تو بارداری. ولی غیر دراز کشیدن راه دیگه ای بلد نیستین؟؟

اکو قلب رفتم. یه مشکل دریچه ای خفیف دارم. ولی این همه تپش قلب از اون نیست. دکتر گفت بعضیا اینطوری می ...

نه میگم موقع دراز کشیدن توش قلب و تنگی نفس میگیرم

وقتی میشینم بهتر میشم

من میرم تو تراس تو هوای ازاد

اب زیاد میخورم روزی ده دوازده تا لیوان

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره :)

منم گاهی تپش قلب شدید دارم..خصوصا وقتی اسارس میگیرم...

راه نیرم نفس عمیق میکشم بهترم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..