2726
ممنونم، استارتر عزیز تایپک امروزتون از همیشه دیرتر بود، از صبح تا الان چندیدن بار به شوق تایپک شما ا ...

بسیار لطف دارید . شرمنده که تاخیر بنده باعث نگرانی شده . . 🙏🙏 . 

دعاهای خیر شما بزرگوار دلگرمی و چراغ راه ما خواهد بود . 

به نیابت شما بزرگوار  صلوات به تعداد یاران امام زمان عج تقدیم شهدا هدیه خواهد شد . 

اجرتان امام زمان عج🌸🌸🌸🌿🌿🌸🌸🌸

باز هم بابت تمام زحمات حضرتعالی برای ثبت  چنین متن های پر محتوا تشکر میکنم 🙏🙏🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌹🌹🌹🌹🌿🌹🌹🌹🌿🌿🌹🌿🌹🌿🌿

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسیار لطف دارید . شرمنده که تاخیر بنده باعث نگرانی شده . . 🙏🙏 .   دعاهای خیر شما بزر ...

ببخشید اگه توی تایپک های شما متن میزارم 🤗🙏❤️🌹🌼🌸

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
2728
سلام به استاترعزیزودوستان مهربان عاجزانه ازتون خواهش میکنم برامدعاکنید شایدبه حرمت دلهای پاکتون خداح ...

سلام عزیزم .. چشم عزیز دل . هر تعداد مقدور باشه سوره یاسین و صلوات  میخونم برای شما عزیزم . چشم 🙏🙏🙏 

حاجت روا شید عزیزم 🌹🌹🌿🌹🌿

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
ببخشید اگه توی تایپک های شما متن میزارم 🤗🙏❤️🌹🌼🌸

اتفاقا باعث برکت و زیبایی تاپیک ها شده و بسیار هم سپاسگزار هستم هم من و هم دوستان از عزیزانی که چنین متن ها و اشعار زیبایی رو ارسال میکنن و فضای اینجا رو بسیار زیباتر کرده ...

ما هم هر روز منتظر متن های زیبای شما هستیم 

🙏🙏🙏🙏🙏

🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌿🌿🌹🌿

🌿🌹🌿🌿🌹

به نام خدا⚘

الهم عجل لولیک الفرح⚘⚘⚘

سلام دوستان صبحتون بخیر⚘⚘

الهی به امید خدا⚘ همگی از شهدا و آقای شهدا امام حسین ع حاجت میگیریم⚘⚘

خداروشکر بابت این شهدای پاک⚘⚘

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
اتفاقا باعث برکت و زیبایی تاپیک ها شده و بسیار هم سپاسگزار هستم هم من و هم دوستان از عزیزانی که چنین ...

🙏🤗🌸🌼🌹❤️

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
سلام آبجی خادم شهدا، صبحت بخیر نازنینم، انشالله 100صلوات میفرستم، اجرتون با ابا عبدالله الحسین علیه ...

سلام بر خواهر نازم .. ممنون عزیزم 

🌸🌸 تعداد 313 صلوات به نیابت شما عزیزم تقدیم امام زمان عج 🌸🌸

به نام خدا⚘ الهم عجل لولیک الفرح⚘⚘⚘ سلام دوستان صبحتون بخیر⚘⚘ الهی به امید خدا⚘ همگی از شهدا و آق ...

سلام عزیز جان . صبح شما هم بخیر و شادی 

إن شالله 🙌🙏🙏🌹🌹🌿🌿

به نیابت شما عزیزم  امروز سوره واقعه رو میخونم ..به امید خدا همیشه سلامت و حاجت روا باشی عزیزم .. 

سلام عزیزم صبح بخیر انشاءالله هفته ی خوبی درپیش داشته باشی🌹🌹🌹 4مرتبه سوره فجرتقدیم به شهیدبزرگو ...

سلام آبجی مهربونم ..🌸سوره واقعه  هدیه من به نگاه و حضور پر برکت شما 🌸

سلام از همتون التماس دعا دارم

شمارو به خدا دعام کنین حاجتمو بگیرم، خیلی مهمه

انشاالله همتون حاجت روا بشین،منم با نفسای حقتون دعا کنین که مطمئنم حاجتمو میگیرم

الهی هر کس هر حاجتی داره خود خدا اجابتش کنه به حق پنج تن، خواهش میکنم واسم دعا کنین خدا و ائمه حاجتمو بدن خیلی محتاج دعام  

@نگینnn    

@bahar1395    

@پسرم_تاج_سرمه    

@جود    

@شاتوسکا       

@چیپس_سرکه_نمکی    

@دختر_darya     

@عارفههه    

@جیرانی    

@دخی_بختیاری    

سلام بر خواهر نازم .. ممنون عزیزم  🌸🌸 تعداد 313 صلوات به نیابت شما عزیزم تقدیم امام زمان عج ...

ممنون خواهرجان، شرمنده شدم 🌼🌼🌼

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706