2733
2734
عنوان

سلام بچه ها بیاین راجع ب خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 22 پست
یه راه هایی هست اما درست نیست فقط باعث ناراحتی بیشتر میشه  مثلا یه بن ه خدایی میرفت یه جا که&nb ...

باشه پس زنگ میزنم حرفامو میزنم بعدم میگم ک دیگه نمیرم خونشون.

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه با خانواده هاتون رفت وآمد نکنید پای افراد غریبه به زندگیتون باز میشه واللا من دلخوش همینم که با مادر خواهرش حرف بزنه و خاطره بگه و بخنده با برادرهایش مسائل کاری و.. درمیون بزاره بهتر از اینه که بره با چندنفر دوست بشه 

بعدم کم کم از هم سرد میشید 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
اگه با خانواده هاتون رفت وآمد نکنید پای افراد غریبه به زندگیتون باز میشه واللا من دلخوش همینم که با ...

ن شوهر من اهل رفیق و اینا نیس.من رابطه شوهرمو بااونا قطع نمیکنم کاری ندارمش.خودم نمیرم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه با خانواده هاتون رفت وآمد نکنید پای افراد غریبه به زندگیتون باز میشه واللا من دلخوش همینم که با ...

جاری خودم یکساله قطع رابطس رابطش با شوهرشم عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میشه بگی چه مشکلی دارید باهم؟ 

ببین یعنی اونا حق ندارن سالی چند بار بیان مهمون خونه ی پسرشون بشن؟ 

یعنی اونقدر حاده مشکلتون که براش راه حلی نداری جز قطع پیوند؟ 

ببین اینجور مسائل قشنگ برمیگرده به خودت ها زمین گرده اگه با بهونه الکی اینکارو بکنی همه دنیا دست به دست هم میدن و بدترش رو سر زندگیت میارن فکر کن خودت پسردار بشی و نتونی بعدا با پسرت و نوه ت رفت و آمد کنی

تازه جاریت رو نگاه نکن معلوم نیست شوهرت چه واکنشی نشون بده معلوم نیست درآینده برادرشوهرت چقدر این وضع رو تحمل کنه تو داری الان رو میبینی خبراز آینده که نداری مردها قابلیت اینو دارن که 360 درجه عوض بشن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

تجربه میلیون ها زن و روانشناسا ثابت کرده قطع ارتباط عروس با خانواده شوهر راه خیانت و دیگر راههارو برای مرد باز میکنه‌ و تو به هیچ کس نمیتونی دیگه اعتراض کنی یا کمک بخوای

روانشناسی کودک
2738