2737
2734

بگید نیاز به خنده داریم 😍😊منم سوتی آخرمو میگم به خونه زن داداشم بودم موقع رفتن گفتم زحمت دادین 😮😮😮😮😂سریع جمعش کردم گفتم زحمت دادم 😁

یه کاربر آقا هستم و یه پدر آینده😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سرلاک خیلی دوست دارم داشتم با دوست پسرم تماس تصویری میگرفتم تو آشپزخونه قوطی سرلاک و دید شرفم به باد رفت😑😂😂😂😂

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
@نی_نی_یار_5     . آیا اشکال نداره که کاربر آقا توی سایت بارداری باشه ؟ این سایت مگه ...

😒الان چی گفت مگه بنده خدا؟!😑موضوع تاپیکش هم که بد نیست به قول دوستمون مشکلت چیه؟بی احترامی چیزی کرده چکارت کرده مگه؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2738
@نی_نی_یار_5     . آیا اشکال نداره که کاربر آقا توی سایت بارداری باشه ؟ این سایت مگه ...

عزیزم سایت بارداریه

اقایون هم در این پروسه دخیل هستن

و خیلی اطلاعات میگیرن

همانطور ک کاربر خانم بد اینجا هس

ممکنه کاربر اقا بد هم باشه

ورود ب این ساید ربطی ب جنسیت نداره

فمینیست هستم
نه چه اشکال داره؟؟ موضوع تاپیکشم ک بد نیس

آبجی من جوابشو ندادم گفتم بی ادبی میشه سکوت بهترین جوابه و قضاوت شما دوستان و کاربرا ...این ها کلا مشکل دارن واگذار میکنم به خدا با قضاوت های نا بجا شون 

خواهر گلم شما دیگه چرا این حرف رو میزنی ؟ اینجا مسائل زنانه و دخترانه مطرح میشه . سوالش بد نیست قبول ...

عزیزدل خاهر

اینجا سایت عمومیه

خانما باید حیا داشته باشن و از خصوصی ترین مسائلشون اینجا نپرسن

اگه ایشون با نام خانم وارد میشد مشکلی نداشتی؟؟

الان از کجا معلوم تو خانمی؟؟ فقط چون هنگام ثبت نام زدی زن؟؟

فمینیست هستم
عزیزم سایت بارداریه اقایون هم در این پروسه دخیل هستن و خیلی اطلاعات میگیرن همانطور ک کاربر خانم ب ...

اگه غیر مجاز بود حضور آقایون موقع ثبت نام نمی گفت تعیین جنسیت...مرد یا زن ...ایشون رو کسی شارژ کرده میدونم خودشون میدونن خدای خودشون

آبجی من جوابشو ندادم گفتم بی ادبی میشه سکوت بهترین جوابه و قضاوت شما دوستان و کاربرا ...این ها کلا م ...

اینقد تو دنیای واقعی از مردا تو سری خوردن منتظرن در مجازی جبران کنن

فمینیست هستم
من میگم یه مرد نباید توی سایت بارداری باشه همین 

خب شما اشتباه میکنی عزیز من 

توی پروسه بارداری و زایمان آقایون هم خیلی دخیل هستن و باید یه سری چیزارو بلد باشن مخصوصا اتفاقا خیلی خوبه که تاپیک های به قول خودمون مادرشوهری و اینارو ببینن و با مشکلات آشنا بشن 

اینجا جنسیت ربطی نداره به خوب و بد بودن طرف 

اتفاقا بذار باشن تا با مشکلات زنانه آشنا بشن خیلی هم عالی چیز بدی هم نگفته بخواد تعلیق بشه یا گزارش براش بزنیم

2706