2703
2553
چی دوست داری بشنوی؟ اینکه مردها ... بی عاطفه هستن؟ تنوع طلب هستن؟ بد اخلاق هستن؟ ..... همیشه د ...

هستن دیگه

شاخ و دمی که نداره 

چرا بهتون برمیخورع ذاتتونو تو سرتون میزنن

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
خب پیر نکنین خودتونو.هر کس یه خوبی هایی داره یه بدی هایی.کنار بیاین.اینجوری ارامش تون بیشتره

من یه تازه عروس 21 ساله وقتی نتونم ب شوهرم محبت کنم پس ب کی بکنم؟ 

از شخصیت سرد و مغرورش عوقم میگیره 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین خیلی جالبه تا خدا نخواد نمیتونی کسی رو بالا ببری ولی اگه کسی رو انقدر بالا ببری  که خدا دو ...

مگه خواسته رییس جمهورش کنه!! منظورش از لحاظ کلامی بود و تعریف الکی!!! ک صدالبته امکان داره

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن
2456
یکطرفه بودن احساسات تحمیل عذاب به طرف دیگست این جمله رو باید با طلا نوشت دقیقا شرح زندگی منه 

من میگم زن و مرد واسه ی زندگیشون باید از هیچی کم نذارن. واسه ی یه زندگی دو راه وجود داره یا میخوان با هم زندگی کنن یا نمیخوان. گزینه ی دوم که تکلیفش معلومه. گزینه ی اول جای صحبت داره اگه قراره یک عمر باهم زندگی کنن میخوان ارامش داشته باشن یا با بدخلقی و عقده و ناملایمات بگذره. خب قطعا کسی به خاطر دومی کنار همسرش نمی مونه.حالا که قراره با ارامش کنار هم زندگی کنن پس حداقل بشینن پای حرف دل هم ببینن چطور میشه به این ارامشه رسید. چطور میشه کاری کرد که این با هم بودنه لذت بخش بشه. ماها واسه یه پیک نیک یه روزه به این فکر میکنیم چی کار کنیم خوش بگذره با خودمون چی ببریم چی بخوریم اما چرا غافل میشیم که زندگی هم باید مثل همون پیک نیک برگزار بشه تا بهمون خوش بگذره

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
عزیز این رفتار ازکی شروع شده مطمین باش یه علتی داره دنبال علت باش مطمینا ان شاالله حل میشه

از اول عقدمون اینطوریه

علتش افسردگی زودرنجی و غیراجتماعی بودنشه

هیچوقت نزاشته بعنوان همسر کمکش کنم همیشه خودشو ازم سر تر دیده

خونوادشم میدونن چ مریضیه خودشونم نمیدونن باهاش چیکار کن غیرقابل کنترل مثلا دیشب شاممونو ریخت سطل آشغال 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
هستن دیگه شاخ و دمی که نداره  چرا بهتون برمیخورع ذاتتونو تو سرتون میزنن

والا من با بقیه مردا کار ندارم اما شوهر خودم ک آبروی هرچی مرده برده

ببخشید اگه خانم طرف زیاد سرش تو گوشی باشه و مرد هی بخواد ی جوری ببینه  وزنش نزاره   این با ...

از دید من کار مرد بسیار اشتباه هست و نباید اینکار رو بکنه

در صورتی که اینکار رو کرد زن باید کوشیش رو در اختیارش قرار بده که به قول شما خانم ها از رو بره

مگر اینکه زن توی گوشیش چیزی داشته باشه که نباید داشته باشه 

2714
ایشالله که همسرتون زود قدرتونو میدونه و درست میشه

ممنون عزیزم ایشالا😔

من میگم زن و مرد واسه ی زندگیشون باید از هیچی کم نذارن. واسه ی یه زندگی دو راه وجود داره یا میخوان ب ...

حرفات کاملا درسته

از اول عقدمون اینطوریه علتش افسردگی زودرنجی و غیراجتماعی بودنشه هیچوقت نزاشته بعنوان همسر کمکش کنم ...

احساس میکنم داره بهونه میگیره!!!!!!دلش پره زندگیش اونی نشده که دلش میخواسته!!!!!یه جوری باید جذبش کنی اگه کمک میخوایی از اخلاقاش بگو شاید بتونیم راهی پیداکنیم برای نفوذ به قلبش!

والا من با بقیه مردا کار ندارم اما شوهر خودم ک آبروی هرچی مرده برده

به نظر من بهترین کار اینه حتی چس مثقالم بهشون بها ندین و هرکاری کردن شمام تلافی کنینو رفتارخودشونو انجام بدین

اینا دیگه شورشودراوردن 

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
2706