2737
2734

سلام اخوازی ها من تاتو کار کمپانی فیبروزم تو اهواز  .اول اینکه اگر سوال در ضمینه تاتو صورت فیبروز و فی کانتور چشم و لب دارید بپرسید بعد باهمم اشنا بشیم 

من تاتو ارتیست کمپانی فیبروز هستم در اهواز

من  مشهدی ام نمیشه اشنا بشیم💖😆

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درامد ارایشگری خوبه؟؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2731
درامد ارایشگری خوبه؟؟

بستگی داره چ لاینی هستی مربیت کی بوده چطور اموزش دیده ایی چطوره کارت .اخلاقت چطوریه .موادی ک کار میکنی چطورن .کارات خوبن یا متوسط.....مهم تر از همه اخلاق حرفه اییه

2738
بستگی داره چ لاینی هستی مربیت کی بوده چطور اموزش دیده ایی چطوره کارت .اخلاقت چطوریه .موادی ک کار میک ...

کدوم لاینا بهترن ؟ 

اگه کارت خوب باشه میشه خیلی پولدار شد؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
من کارونم    

آقا اونجایی ک هستی شرجی هست.گرد و خاک هست شبا بد اشغال سوخته میاد.بی ابی هست اگر هست پس اهوازی هستی ...آقا چایی خونتون همیشه ب را هستت تو اوج گرما ک برقم میره مامانتومیگه برو کتری بزار برادچایی یا ن 

من ابادانم 

کدوم لاینا بهترن ؟  اگه کارت خوب باشه میشه خیلی پولدار شد؟

اگر ب فکر پولداری هست هیچی چون باید اولش پول بزاری بری اموزش و وقت بزاری تلاش کنی یاد بگیری بعدش کم کم کسب درامد میکنی بعد دو تا سه سال تازه کارت جا میفته درامد مشخص میشه .فعلا ک کلاین  ناخن و کاشت ناخن بهترین مشتری و درامد و داره .چون احتیاج ب ترمیم داره اگر کار و اخلاقت خوب باشه مشتریت تا چتد سال پایه ات میشه 

ممکنه یه تتو کار حرفه ای ظرف رنگ مشترک واسه مشتریهاش استفاده کنه ؟

اصلا یا خدا این چ کاریه وایییی هر جا دیدی فرار کن 

2706