2733
2734
عنوان

ایرانخودرو کی اعلام میکنه؟☹️

950 بازدید | 78 پست

عاغا میدونین امروز کی نتایج اعلام میشه؟

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه به نام من در اومد

سایپا پس فرداست

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
ساعت9قرعه کضی شروع میشه دیگه فکرکنم تاعصراعلام کنن وای منم چقده استرس دارم

قرار بوده دیروز قرعه کشی کنن که...یاد وقتی افتادم که امتحان میدادیم دوروز بعد تو سایت مییومد...انگار امتحان دادیم 

ساعت9قرعه کضی شروع میشه دیگه فکرکنم تاعصراعلام کنن وای منم چقده استرس دارم

منم☹️اخه ماشین نداریم خیلی سختمونه خداکنه اسممون در بیاد😭اسم شما هم در بیاد😭

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))
خدایی چرا اخبار نمیبینید😂 امروز قرعه کشیه فردامیگن

میدونم امروزه ساعتشو میخوام😐

عه به نام من در اومد

😐ینی پیام اومده برات برنده ای؟

2706