2726

میگن ساختن آمریکا و چین داروشو

و حواب داده 

بنظرتون کی ب دست ایران میرسه

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه

المان داشت امتحان میکرد

چین حرفی نزده از اول قطعی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بلاخره دیر یا زود میاد 

میایم سرچ میزنیم این تاپیکارو‌میخونیم به خودمون میخندیم ک چقدر اعصابمون خورد شده بود 

تموم میشه به زودی چرا ک نه🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

واکسن با دارو فرق داره، واکسن ساخته شده در آمریکا اما دارو نه هنوز، یه سری داروها تو کشورای مختلف تست شده و نتایج خوبی داده اما داروی قطعی نیست.

واکسن هم هنوز به تولید انبوه نرسیده و احتمالا هنوز یک سال با در دسترس قرار گرفتنش فاصله داریم. قطعا هرجا ساخته بشه ایران هم میخره، بچه بازی نیست که بخوان لجبازی کنن سر این داستان

من شنیدم المان فک کنم !!! یا ی کشور دیگ ساخته

بعد امریکااا پیشنهاد پیش خرید داده ک قبول نکردن گفتن اگ اینکارو کنیم کشورایی ک فقیرن ملتشون از بین میرن .. 

تاا اخر شهریور واکسنش میاد ب امید از خداا

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

آلمان گفتن درست کرده نمیدونم چقدر درسته اخبار ک چیزی نگفته

به گرفتن و نگرفتن ایران ربطی نداره هر کجا واکسنو درست کنه باید به همه جا بدن

ولی اینکه به همه برسه و بعید میدونم

واکسن با دارو فرق داره، واکسن ساخته شده در آمریکا اما دارو نه هنوز، یه سری داروها تو کشورای مختلف تس ...

اینجا ایران است 

هیچ چیز بعید نیست 

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2706