2737
2734

سلام من فیبروز کار هستم و فی کانتور کار در اهواز  

تاتو صورت هر سوال داشتید میتونید در رابطه با فیکانتور چشم و لب  و فیبروز ابرو  بپرسید ازم 

پیج اینستا گرام کاری هم دارم 

من تاتو ارتیست کمپانی فیبروز هستم در اهواز

کسی سوال نداره😱😱😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

سلام خواهر جان صبح بخیر، کدوم منطقه تشریف دارید

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من فاصله چشم و ابروم خیلی کمه 

به نظر شما پلاسما جت خوبه برام ؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2731
سلام عزیزم من فاصله چشم و ابروم خیلی کمه  به نظر شما پلاسما جت خوبه برام ؟

سلام عزیزم پلاسما جت  برای رفع چربی و چین و چروک هست ربطی ب برطرف کردن فاصله چشم و ابرو  نداره شما باید لیفت انجام بدی  ک ابروت بره بالا .اگر پلکت چین و چروک و چربی داره بعد مدتی کمی تغییر داره ولی ن تو فاصله  فقط برای صاف شدن پلک یا پف زیر چشم 😇

سلام .برای ابروهای کم پشت چی خوبه چه نوع تتوی

اگر ابرو هات طبیعی هست و تاتو نداره بولد بروز و فیبروز مناسبته ک .اونم باز مدل های زیادی داره ک بسته ب سلیغه خودت انجام میشه مثلا میخوای هاشورت طبیعی باشه یا کمی ابروت پهن تر و بلند تر بشه اینا روش تاثیر داره .ولی اگر کار نچرال و طبیعی بخوای باید سر موها و فرم ابرو خودت کار بشه 

2738
سلام عزیزم پلاسما جت  برای رفع چربی و چین و چروک هست ربطی ب برطرف کردن فاصله چشم و ابرو  ن ...

اخه لیفت یه حالی میشه 

دوست دارم ابروم صاف باشه ولی بالا باشه 

اونایی که لیفت میکنن یه حالتی انگار یه طرف ابروشون بیشتر میره بالا

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
سلام عزیزم من فاصله چشم و ابروم خیلی کمه  به نظر شما پلاسما جت خوبه برام ؟

باید لیفت کنی ابرو تو با نخ  ک دکترا خوبی تو اهواز هست اگر اهواز هستی بهت معرفی میکنم بری پلاسما چت بنطر من چیز بیخودی هست 

اخه لیفت یه حالی میشه  دوست دارم ابروم صاف باشه ولی بالا باشه  اونایی که لیفت میکنن یه ح ...

عزیزم برات  چند نوع ایفت داریم یکی ب روش بوتاکسسه یکی ژل هست یکی نخ دکتر ک بری برات مشاوره میزاره و بزات توصیح کامل میده همه چی بسته ب انتخاب خودته .اگر  اهوازی چند تا دکتر هستن ک مشاوره یا رایگانه یا ویزت کم میتونی بری صحبت کنی باهاشون ولی پلاسما اصلا کارایی واسه تو نداره 

عزیزم برات  چند نوع ایفت داریم یکی ب روش بوتاکسسه یکی ژل هست یکی نخ دکتر ک بری برات مشاوره میزا ...

نه عزیزم اهواز نیستم مرسی عزیزم لطف کردی 

یعنی میشه ابروم بره بالا و صافم باشه مدلش؟

راستی کاشتن چطوره؟

2706