2737
2734

نه عزیزم خیلی کارت بده باعث ریزش میشه این همه مدت مو چرب باشه. 

توی ایسنا بزن ‌#سوگند_مو برات یه پیج میاد برو داخلش ببین موهات چه مدلی هستن و باید چجوری ازشون نگهداری کنی و بهشون برسی

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روغن زیتون بزنی بهتره

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2728

وازلین خیلی خوب نیست برای مو تا جایی که من میدونم مراقبت بعد از حمام خیلی کمک میکنه من خودم دارم از روغن آرگان ترنجان استفاده میکنم خیلی به شفافیت و نرمی موهام کمک کرده. من همیشه از این سایت که گذاشتم خرید میکنم برای خواهرم هم گرفتم راضی بوده

عزیزم روغن تراپی با روغن نارگیل یک ساعت قبل از حمام خیلی بهتره. من از یک پیج اینستاگرام تهیه کردم. قبل از حمام ساقه و کف سر رو باش ماساژ می دید و بعد با شامپویی که خوب کف کنه می شورید. هم باعث تقویت رشد مو میشه و هم ساقه مو نرم میشه.  ادرسش telbaal هست. محصولاتشون هم اصل هند هت.

2738