2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو قسمت نی نی سایت من

قسمت دوم رنگ نارنجی نوشته پست ها در تایپکایی ک ایجاد کردم بزن روش

عنوان تایپکات میاد کنارش نوشته قفل کردن

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2728
سلام عزیزم منتظر ادامه سرنوشتتم چرا ادامشو نمیگی 

سلام عزیز دلم ، تصمیم گرفتم همشو با جزییات بگم، به خدا تا وقت خالی گیر میارم تایپ میکنم جایی تا همشو کپی کنم بزارم، امشب تا اونجایی که بنویسم میزارم ادامه تاپیک

سلام عزیز دلم ، تصمیم گرفتم همشو با جزییات بگم، به خدا تا وقت خالی گیر میارم تایپ میکنم جایی تا همشو ...

سلام خداروشکر حالت خوبه اخه گفتی میترسم اقوام تاپیک ببینن ترسیدم گفتم خبری ازت نیست نکنه به شوهرت گفتن دعوات کرده خوشحال شدم حالت خوبه چشم منتظر درد دلت هستم خودمم تصمیم دارم مال خودمو بگم الان نه شاید چندماه دیگه

2738
سلام خداروشکر حالت خوبه اخه گفتی میترسم اقوام تاپیک ببینن ترسیدم گفتم خبری ازت نیست نکنه به شوهرت گف ...

نه عزیزم به شوهرم گفتم که دارم مینویسم داستان زندگیمو،انشالله ساعت یک امشب بقیشم میزارم، خیلی نوشتم اما هنوز تموم‌نشده،

حتما بنویس گلم ، ادم درد دلشو بگه خیلی سبک میشه، همدردی خواهرای مجازی بهمون ارامش میده.