2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وااای این ی حرف بیخود اینقد اذیتت کرده فردا روز شوهره خانوادش هزا حرف بارت میکنن اینجوری میخوای قوی باشی از خودت دفاع کنی اینجوری ک خودتو پیر میکنی بیخیییاااال اهمیت نده اینقد ضعیف نباش ک ادما با ی حرف حالتو دگرگون کنن

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
هممممین😶😶😶😶🙄

خوب چون خودش زشته من از حرفش ناراحت شدم.با اینکه چندین بار بهم‌گفته میخوام بینی ام رو عمل کنم منم بهش گفتم تو خودت خوشگلی چرا میخوای عمل کنی.اونوقت ازش انتظار نداشتم اینو بگه

خوب چون خودش زشته من از حرفش ناراحت شدم.با اینکه چندین بار بهم‌گفته میخوام بینی ام رو عمل کنم منم به ...

ول کن عشقم بیخیاااال مگه نظر ادما برات مهمه دایورت کن ب فدای سرت...قوی باش با یک حرف اینقد بهم نریز زندگی اینقد پیچ های بدی داره اینجوری ک همش مدام اذیت میشی اهمیت نده

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
چه حرفی زده خونش حلاله😕 چرا انقد زودرنج ولوس

من در حدی که فکر میکنید ناراحت نشدم میگم فقط چون خودش زشته ولی من به خودم اجازه نمیدم‌راجع به قیافش به اون چیزی بگم که ناراحت بشه .توقع ندارم اونم چیزی بگه.

2706