2726
عنوان

با شوهرم دعوام شد لطفا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2015 بازدید | 134 پست
اگه حمایتگر داشت ی ثانیه معطل نمیکرد امان از این جامعه😔

همون. مشکل خیلی از زنها نداشتن حمایته  

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
قانونی اقدام کردم کلی آمدم و رفتم فایده نداشت دوری بچم داشت داغونم میکرد 

میفهمم 

ولی باید تحمل میکردی

خونه ی مادر و پدر یا خواهر و برداری نمیتونی یه مدت بمونی که کار پیدا کنی؟پدر و مادرت نمیتونن از بچه ها مراقبت کنن وقتی سر کاری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پست منو خوندی؟بقیه هم گفتن اورژانس اجتماعی زنگ بزن ولی چرا ترجیح میدی اینجوری ادامه بدی

زنگ زدم ولی واقعا فکر میکنی چی بهم گفتن 

فقط گفتن اگه جا برای خواب میخوای بهت میدیم 

من با این بچه ها تو این وضعیت کرونا جای خواب میخوام چیکار 

میفهمم  ولی باید تحمل میکردی خونه ی مادر و پدر یا خواهر و برداری نمیتونی یه مدت بمونی که کار ...

ن عزیزم واقعا نمیشه اونا تو ی خونه ۵۰ متری بدون امکانات هستن 

و جفتشون اعتیاد دارن 

2728
اولین بار که فهمیدم گذاشتم رفتم بچم که شیرخوار بود ازم گرفتن منم شب و روز واسه بچم گریه میکردم تا ای ...

الهی انشالله تن خودت وبچه هات سالم باشه هرچه زودتر زندگیت هم بهتر شه هرچی خدا خودش صلاح بدونه

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
الهی بمیرم اینجوری نگو خیلی ناراحت شدم اعصابم خورد شد کاش طلاقتو میگرفتی 

خدانکنه عزیزم 

هیچ کاری نمیتونم بکنم 

وقتی ۲۰ سالم بود شوهرم با اون زن صیغه ایش خوش میگذروندن و من دلم به پسرم خوش بود 

ی بار که کلید انداختم با هم رو تخت خواب من بودن 

2706