2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد لطفا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2015 بازدید | 134 پست
بی دلیل اکه بچه رو میزنه قطعا یه مشمل روحی روانی داره و باید تحت درمان بره

بی دلیل و با دلیل نباید زد‌

گناه دارن نمیتونن از خودشون دفاع کنن اخه🙁🙁🙁

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان من تو رو مقصر میدونم 😊😊😊 چه سوالایی میپرسی خدایی  طرف رسما قاطییههههه 😞😞😞😞

والله به خدا .ادم‌نمی دونه به عقل استارتر شک کنه‌.به عقل خودش شک کنه نصفه شبی نشسته اینارو میخونه؟یا چی؟وگرنه پس چی؟😍

2738
امیدوارم خدا تو رو از دست این شوهر نجات بده عزیزم شرایط خیلی سختی داری اما با این شرایط میسازی.انشا ...

مرسی گلم من تحت هیچ شرایطی نمیتونم طلاق بگیرم چون اصلا شرایط اش رو ندارم 

بی دلیل و با دلیل نباید زد‌ گناه دارن نمیتونن از خودشون دفاع کنن اخه🙁🙁🙁

بعضی وقتا واسه تربیت لازمه البته نه اینکه بزنه بچه رو ناقص کنه ها فقط در حد تربیت کردن 

قانونم این خق رو داده به پدر 

همه جا هستی😕

خیلی غذر میخوام شما به بزرگیه خودتون ببخشید😑

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
والله به خدا .ادم‌نمی دونه به عقل استارتر شک کنه‌.به عقل خودش شک کنه نصفه شبی نشسته اینارو میخونه؟یا ...

اخه حالا پول به کنار 

دیگه بچه رو میزنه  که خودش مقصره  چرا استارتر مقصر باشه اخه؟  

یا ادم به زن خودش فحش هرزه میده ؟ 

استارتر شما شاغلی ؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2706