2733
2734
عنوان

بحث خواهرم باشوهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 208 پست
چقدر زشت  مثل برادر شوهر و جاری منه

زنه برادر من یه پول پرست به معنای واقعیه یعنی دنیارو هم داره ولی چشمش سیر مونی نداره برادرم میگه اصلا بهش اعتماد ندارم چون جایی برسه به پول میفروشتم و هر چی دارمو میبره چون از اول دنباله زدن سند و پول و طلا و ماشین بود 

افرین مردا اگه اعتماد کنن به زن دیگه تمومه هر چی دارن و ندارن میکنن بنامه زن من مادرم دوسال فوت شده ...

دقیقا مثل مامان من !

من پریروز همسرم گفت ماشینو ب نامت بزنم؟ گفتم نه !ماشین ب چ دردم میخوره 

فقط بخاطر این حرفم دنبال وامه برام طلا بخره😂😂😂

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر به خواهرت بگو بیشترازاین خودشو کوچیک نکنه

چراباید طلاق بگیره به خاطر این موضوع ،اگه کلا مشکلی باهم نداشتن وهمه چی اوکی بوده

فرهنگ بعضی خانواده ها نمی پذیره این موضوع رو😐

خواهرت خیلییی ساده است خیلییی

اگه زرنگ بود همون دم دربنگاه موضوع رومطرح نمیکرد و بعد که شوهرش قبول نکرده باقهرازبنگاه بیرون نمیزد...(این کارخیلی زشت وبچه گانه است)🤔

میتونست تاوقت سندزدن شوهرشوبپزه وقانع کنه والبته ازش بخوادکه این موضوع بین خودشون باشه اگه اخلاق خانواده شوهرش طوری بود که احتمال میدادموش بدونن وناراحت بشن.

درهرصورت کاربدترووقتی کرده که برای باردوم ازمحضرزده بیرون وقهروقهرکشی کرده...

میتونست توآرامش به شوهرش بگه وگله کنه وحتی قهرکنه وناراحت بشه ازکارشوهرش وبدقولیش...ولی متاسفانه اصلا باسیاست پیش نرفته...😥😥😥

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
افرین خواهرم می گفت فقط خواستم ببینم ارزش حرف من وبهای خودم نزد شوهرم چقدره

گلم استدلال خواهرتون اشتباهه به زور قهر و دعوا نصف خونه ارو میخواسته،این مسائل قاعده و قانونش اینطوری نیست.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2728
خدا رحمت کنه مادرتون رو ببین چقدر حرف جالبی زدید شما

خب عزیزم شما این حرف دوستمون رو به خواهرت نگیر مادر این دوستمون اول کاری پاشو نکرده تو یه کفش که خونه به نامش بشه حتما در عرض چند سال زندگی خودشو به همسرش ثابت کرده لیاقتش رو نشون داده

زنه برادر من یه پول پرست به معنای واقعیه یعنی دنیارو هم داره ولی چشمش سیر مونی نداره برادرم میگه اصل ...

میدونی شاید واقعا زن داداشتون پول پرست نیست یا جاری من همینطور 

شایدمثل خواهر ابن خانم فقط برای کلاس و پز دوست داره ب نامش باشه و واقعا سیاست رفتاری نداره 

همین هم باعث شده ک اینطور جلوی شوهرش شناخته بشه!

ینظرم اگر واقعا دنبال پول بود با سیاست تر پیش میرفت معلومه سنش ککمه و بی تجربه و بی سیاست

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
شوهرم وقتی ک نامزد بودیم بهم میگفت زنا اگ کف ترازو شوهر خوش اخلاقشون باشه و کف ترازوی دیگ سی گرم طلا ...

افرین دقیقا توضیح بده این اعتماد رو چطور بدست اوردی البته گلم خواهر من هم به شوهرش می گفت طلاها مال تو هر زمان نیاز داشتی نه برای تفریح بخور بخواب مثلا برای ماشین و خونه  ای ویا زمینی بفروشش اما متاسفم نمی دونم چرا شوهرش این بر خورد رو انجام داد

خدا رحمت کنه مادرتون رو ببین چقدر حرف جالبی زدید شما

خدا رفتگانتون رو بیامرزه عزیز.بخواهرت از قوله من بگو هیچ چیزی تو دنیا ارزشه اوقات تلخی رو نداره مخصوصا ماله دنیا .سعی کنه بجای هم چشمی و بجای اوقا تلخی اعتماده همسرشو جلب کنه نسبت بخودش اونوقت ببینه همسرش هر چی داره به پاش میریزه امتحان کنه ضرر نمیکنه

2738

ببخشید میگم

شرمنده

ولی شوهرش یکم که هورموناش زد بالا برمیگرده

دو هفته دیگه زمان بره

الانم طلاهارو بگیرید از مادر شوهره

اینا درست درمون نیست کارا و حرفاشون

فقط عاشق شوهرش شدم که هر سری ز میزنه میگه این چکاری بود کردی؟😂😂😂😂

خدا رفتگانتون رو بیامرزه عزیز.بخواهرت از قوله من بگو هیچ چیزی تو دنیا ارزشه اوقات تلخی رو نداره مخصو ...

گلم راهنمایی کنید واقعا شاید یاد نداشته باشیم ویک کلمه ویا جمله ویا نکته بشه از حرفا تون درس بگیریم ممنونم

عزیزم خواسته خواهرتون اصلا صحیح نبوده هنوز حتی زیر یه سقف هم نرفتن و پول خواهرتون نیست الان خانواده ی شوهرشون خیلی از خواهر شما میترسن و نگران پسرشون هستن با خودشون میگن هنوز زیر یه سقف نیمده سردی گرمی نچشیده اینجوری میکنه دو صباح دیگه دوشکم زایید چکار میکنه به نظرم یه جوری رفع و رجوع کنید شما برادر خودت باشه حاصل زحمتشو خونه بخره بعد یکی از راه برسه هنوز زیر سقف نرفتن خودتون باشین همچین اجازه ای میدین و اگه برادرتون همچین کاری بکنه به عقلش شک. نمیکنین؟ 

افرین دقیقا توضیح بده این اعتماد رو چطور بدست اوردی البته گلم خواهر من هم به شوهرش می گفت طلاها مال ...

هروقت بحث مالی شد گفتم من تو حسابم پول دارم نیاز داری؟ بهت بدم؟ هروقت گیر داشت تو زندگی میگفتم نگران نباش طلاهای من هست 

بارها بخاطر مشکلات دوستانش دوستم یا مادرم میخواستم بفروشم و کمک کنم 

هروقت ک بحث خونه ب نام زدن و خیانت مالی زن میشد مخصوصا جلوی شوهرم سرزنش میکردم زنی ک ب اعتماد شوهرش سوء استفاده کنه یا... الان ازلحاظ مالی بهم اعتماد داره 

البته بهم یه پول پس انداز نمبده نگه دارم 😂😂😂چون ولخرجم خرج میکنم یا حساب کتابم خوب نیس گم میکنم❤😂😂😂😂کلا با پول رابطه خوبی ندارم

افرین الان هم می خواد یک حرکت اشتباه دیگه کنه با دوستاش بره کیش

کارش بچه گونه ست!کلا ندیده گرفتن خوشگذرونیای شوهرخواهرت الان بهترین کاره،چون اگه الان نقطه ضعف نشون بده خواهرت در مورد این مساله،فردا تا تقی به توقی میخوره،شوهرش میره ددر دودور تا حرص اینو درآره

هر آنچه که مرا نکشد ،قویترم میدارد.
2706