2733
2734
عنوان

وضع ماليمون بد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 90 پست

به خدا من ادم قانعیم مجردی خیلی اوضاع مالیمون بهتر بود نسبت به متاهلی خیلی تحمل کردم به قول دوستان چون شوهرمو دوسش داشتم ولی یه بار تو همین حین بی پولیا داداشش میخواست خونه بخره با اسم شوهرم میخواست وام بگیره ماهی 6 تومن قسط واماشو میداد هرچه گفتم نکن این نمیتونه بده گفت داداشمه دخالت نکن سر همون حرصم گرفت زنگ زدم بابامو باباش گفتم هیچی واسه خونه نمیگیره و اینا خیلی ناراحت شد رفت همه چی گرفت ولی هنوز که هنوزه پشیمونم به خدا میگم ای کاش اونکارو نمیکردم الان خداروشکر اوضاع مالیمون خیلی بهتر شده فقط باید صبوری کرد

خودشونم پول دارن تمام لباساشون مزون دوز میوهای انچنانی اجیل مسافرت آدم میبینه دپرس میشه بنظرتون این ...

منم امشب ك دپرسم بخاطر همين بلاگرها هستش

ي سرويس قابلمه خريده داشت ميگفت حتما بخرين منم دلم خواست رفتم دي جي كالا زده بود ٦ و نيم مليون😰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم امشب ك دپرسم بخاطر همين بلاگرها هستش ي سرويس قابلمه خريده داشت ميگفت حتما بخرين منم دلم خواست ر ...

برن به درک ازشون متنفرم😭

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2731
افرين ب صبوريتون ولي من از اينايي ك همش خريداشونو تو ديد ميذارن و كلي چيز ميز ميخرن هرهفته مانتو طل ...

خوب منظورم این نیس که که بده منظورم اینه اینا همش ابزارن واسه رفاه ما نه غصه و تلخی بالاخره زندگی بالا و پایین داره آدم باید درکش بالا باشه اما سطحش پایین نباشه یعنی اینکه وقتی درکت بالاس میتونی بخری خرج کنی اما صبر میکنی یه جایی یه وقتی خیلی ملایم نشون بدی که داری درکش میکنی اما وقتی سطحت بیاد پایین میشی ازین زنایی که با وجود دارایی دندون خراب دارن بادجود دارایی همسر لباس عاریه ای میپوشن که به همسر فش ار نیاد همه چی به جاش خوبه

2738
همشم ميگه اين خوشگله عزيزاي دلم همه برين بخربن بلوزايي ك ميپوشه قيمت كردم هركدوم ٣٠٠ ت خب ادم دلش ...

آواز دهل شنیدن از دور خوش است بعضیاشون زندگیای تلخ و سختی داشتن مثلا مژگان رنگی رنگی باباش ولشون کرده رفته مادره به تنهایی با سختی بزرگش کرده

وقتی دیدی مشکل مالی داره ازدواج نمیکردید فعلا عقد میموندی تا مشکلات حل بشه چون زندگی واقعا سخته باید خیلی قوی باشی اگر مشکل اقتصادی دارید ،به نطر من تا زمانیکه مشکلات مالی زیاده ازدواج اشتباهه چون مشکل مالی مشکلات دیگه هم پشت سرش میاره

یا یکیشون خودش میگفت سرطان مری دارم دارم باهاش میجنگم 

یکی دیگشون کل خانواده اش خارجن شوهرشم کلا نیست 

ماها فقط رنگ و لعابشونو میبینیم نمیدونم که خودشون تو چه وضع و روحیه ای هستن

منم امشب ك دپرسم بخاطر همين بلاگرها هستش ي سرويس قابلمه خريده داشت ميگفت حتما بخرين منم دلم خواست ر ...

کدوم بلاگرا

ایدیشو میدی

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤

ولی این بلاگرا چ درامدی دارنا

ماشیناشونو چ زود ب زود عوض میکنن

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤
2706