2737
2734
عنوان

جوابتون ب این خواستگار چی؟

330 بازدید | 27 پست

اگر با ی آشنا تو رابطه بوده باشین طرف وضع مالیش خوبه و خارج هم هستن و میرن میان .وضع خانوادگی خودتونم خوبه ! مدتی تو رابطه آشنایی هستین ولی طرف یکارایی میکنه دلتون زده میشه و مدام هم غیب میشه ظاهر میشه مثل جن میره و میاد ! یکسال رابطتون کات میشه بعد یکسال چندماه میاد ! خانوادتون میگه قبول کن مورد خوبیه همچیش خوبه؟ ولی تو دلتون نیست دلتون باهاش نیست و مخصوصا این مساله رفت و اومدناش نمیشه بهش اعتماد کرد! بهش جواب چی میدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پیر که هیچی مرگ تدریجی حس میکنی ذره ذره آب میشی

پس بنظرم مناسب نیست

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2706