2726
عنوان

ازدواح با اختلاف سنی بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 54 پست

باهم دعوا نکنین من دقت کردم اگه صلاح و مصلحت خداباشه میشه چه من بخام چه نخام 

و اینکه همیشه ی جمله از بجگی یادمه گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

توی هرچیزی ب خدا توکل کن

چوت همه چیز ب خاست خداس

دوست صميمي مادرم بيست سالش بودبامردچهل ساله ازدواج كرد.خيلي هم دررفاه وارامشه .وخيلي باهم خوبن وباهم تفاهم دارن حتي شكاك هم نبودوبه دوست مامانم ازادي داده بود.البته خوده مرده هم ازنظرمالي وفرهنگي و....خيلي بالاس واستادزبان انگليسي ومهندس صنايع فولاده خوزستانه اصن هرچي بگم كم گفتم اينقدركه اين بشرخوبه😐.الانم سه تابچه داره 

arsalanفندق مامان💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست صميمي مادرم بيست سالش بودبامردچهل ساله ازدواج كرد.خيلي هم دررفاه وارامشه .وخيلي باهم خوبن وباهم ...

عزیزم من تو خانوادع خودم از اختلاف سنی یکسال دیدم تا۲۵سال

2728

توكه تصميمتوگرفتي چراانجامش نميدي .؟اراده كن تاماه بعدعروسي ميكني مطمعن باش.خودت دودلي .عشق دودلي نمياره .اگه واقعادوسش داري ونميتوني بدون اون باشي اراده كن وبدستش بيار.به خاطرسن خودتوتوجيه نكن .اگه برات مهم نبودهيچ وقت پرس وجونميكردي .نگوعقل وسن و...كلي تاپيك زدي دوسش دارم خانواده ام نميزارن .به خاطرسن اين پسروبعضيامثل شرايط توزندگيشون خوبه وبغضيانه و...چندتامشاوره ي ازدواج باهاش برو.بعدش تصميم بگير.اينجاهيچكي ازمردچهل ساله خوشش نمياد.من پدرم ٤١سالشه .پس همه ميگن نه وچيه وفلان .به مشاوراعتمادبكن وراهتوادامه بده ..موفق باشي

arsalanفندق مامان💋
[QUOTE=139998089]خانواده خیییییلی مهمه خیییییلی... من چون خانوادم راضی نبودن قشنگ میفهمم خانواده خیل ...

من ک خانواده خودم مخالف بودن راضی هم شدن ولی من به حرفشون رسیدم کمتر از یک سال... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
من ۱۲ سال کوچیکترم  و راضی نیستم و تک تک حرفای این خانم درسته

عزیزم شما حتما برو مشاوره و با کمکش مشکلات رو. کمتر کن شاید به صفر نرسه اما قطعا کم میشه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
توكه تصميمتوگرفتي چراانجامش نميدي .؟اراده كن تاماه بعدعروسي ميكني مطمعن باش.خودت دودلي .عشق دودلي نم ...

نه گلم بحث دو دولی نیست میخام بیینم بقبه چجوری خانوادشونو راضی کردن

ببین الان ۸۷روزه من ی چشم خونه ی چشم اشک 

دو دل نیستم سنش واقعا برام مهم نیس من خرید باهاش رفتم رستوران رفتم مهمونی رفتم 

همین که حال دل خودم خوبه واسم کافیه 

منتهی از نظر خانواده من من بدبخت میشم فقطم بخاطر سنش