2733
2734
خو عزیزدلم اگه خود پسره میخواست حداقل یه حرکتی میزد میگفت بیا حداقل دوس دخترم شو ولی هیچی نگفته یعنی ...

پسره مذهبيه 

رفتاراشم طوريه ك انگار دوستم داره ولي مردده ميخاد بشناستم

من ميترسم با ادامه دادن رابطه دلبسته تر شم برا همين ميخام نظرشو بدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لعنتي حزب اللهي هم هست🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ نهايتش بهش ميگم خطاي انساني بود ✌🏻✌🏻😂

اره بابا خوبیش اینه ک بعدا قرار نیست باهاش چشم تو چشم شی حالا من چن بار جلو یکی خودمو زایه کردم و سالی چن بار میبینمش و امروزم نهار و شام باهاشون بودم اما به هیچ جام نیست😂 

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
2731
پسره مذهبيه  رفتاراشم طوريه ك انگار دوستم داره ولي مردده ميخاد بشناستم من ميترسم با ادامه داد ...

ببین غیر مستقیم ازش بپرس بگو قصد ازدواج داری 😂😂😂😂😂

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
مرسي روحيه✌🏻😂

خواهش😂منو از نتیجه ش مطلع کن😂 حالا من ی مشکلی دارم اینه ک مذهبیم و شوهر مذهبی تر از خودم میخوام ولی بچه دوست ندارم... احساس میکنم فقط در ی صورت ممکنه شوهری ک من میخوام اهل بچه نباشه اونم اینه ک عقیم باشه😖

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
ببین غیر مستقیم ازش بپرس بگو قصد ازدواج داری 😂😂😂😂😂

گفتم بهش ازدواج كن گفت با كي؟

گفت چ بدونم دختر همسايه ك نذري مياره براتون😂

گفت نداريم

گفتم غصه ازدواج شما رو من بايد بخورم گفت اره

خلاصه ك قصد ازدواج داره😂

2738
پسره مذهبيه  رفتاراشم طوريه ك انگار دوستم داره ولي مردده ميخاد بشناستم من ميترسم با ادامه داد ...

گذشته از شوخی دو راه بیشتر نداری یا بری بهش بگی و احساساتتو بروز بدی و از نیتت خبر دارش کنی یا زمان بده بشناستت در هر دو حالت اونی که بازم ضرر میکنه خود شمایین 

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱

دوستان راست میگن اگه میخوای بفهمی دوست داره یا نه بهش بگو قصدت از با دوستی با من چیه بهش بگو اگه قصدت ازدواج بامنه باهم بمونیم اگر نه که هیچ خودت پاپیش نزار اگرم جوابش بله باشه بعدا خانوادش وخودش میکوبن سرت

خدا وکیلی اینکارو نکن اصلا اومدیمو قبول کرد فردا پس فردا هی بت متلک میندازه ک تو ازم خواستگاری کردیو این حرفا 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

2706