2726
عنوان

خواهرای مجازیم بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 9659 بازدید | 479 پست

[QUOTE=139999276]مادر جاریمم  دخترشو صدا زد گفت بیا ببین مادرشوهرت چی میگه، میگه نوه از تو میخواد جاریمم گفت م ...[/

من دیگه اون لحظه خیلی خیلی دلم شکست ، از تو خورد شدم

به بخت و اقبالم فک میکردم که چرا یهو اینطوری شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز نکنه مادرشوهرت میخواسته شوهرت با یکی از افراد فامیل ازدواج کنه شوهرت قبول نکرد بعد مادرشوهرت ال ...

اره میخواست دختر یکی از فامیلای دورشونو بگیره

که شوهرم میگه نه من فقط مریمو میخوام

اینا رو بعد از ازدواجم فهمیدم

اما تو خواستگاری انقدر قربون صدقم میرفتن و چه حرفایی میزدن

حتی بالاتر گفتم که خانوادم بار اول گفتن نه و اینا دوباره اومدن

عزیز فکر میکنی تا ساعت ۵ تموم بشه قصه ی زندگیت؟🌹 ببخشید چون میخوام بخوابم پرسیدم

بخواب گلم

حالا هر چی سعی میکنم خلاصه بگم اما ناخوداگاه متوجه نمیشم یهو همه خاطرات میاد جلوم و همشو دارم به جز مینویسم

[QUOTE=139999276]مادر جاریمم  دخترشو صدا زد گفت بیا ببین مادرشوهرت چی میگه، میگه نوه از تو میخو ...

اون شب تموم شد و اومدیم خونمون و داداشم بخاریمونو گذاشته بود خونه گرم بود اما دل من سرد سرد

تا صبح باز گریه کردم و خدا رو‌صدا میزدم

حالا من دلم خون و مادرشوهرمم از قضایای مریضی پسرش باخبر اما به مادر جاریم گفت که اره مریم که نمیتون ...

همینجا میگم لعنت بر مادرشوهرت ایشالا به خفت و ذلت بیفته نکبت 😐 ایشالا به جلو روت به غلط کردن بیفته. باعرض پوزش استارتر میدونم روت نمیشه من گفتم به جات 🙄

2706