2737
2734
عنوان

خواهرای مجازیم بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 9659 بازدید | 479 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرم بهم روحیه میداد گفت خدا بزرگه توکلت به خدا باشه و خیلی حرفای دیگه که اروم شدم

رفتیم خونه مادر جاریم ،شوهر بیچارمم گفت منم میام گفتم اخه درد داری بیا باهم نریم اصلا 

گفت نه حال و هوامم بزار یکم عوض شه

2731
خوشبختانه نه مادرشوهرم خونشون پله داشت نه مادر جاریم رفتیم

حالا مادرشوهرم نگو خواسته کلی طلا و چیز میز عیدی واسه جاریم ببره ،چون واسه من نیاورده بودن

نکیخواست ما بفهمیم

و ولی خب اشکار شد

حالا مادرشوهرم نگو خواسته کلی طلا و چیز میز عیدی واسه جاریم ببره ،چون واسه من نیاورده بودن نکیخواست ...

برام شاید دیگه مهم نبود فکرم به سلامتی شوهرم و درامدمون و زندگیمونو بچه دار نشدنمون بود

2738
حالا مادرشوهرم نگو خواسته کلی طلا و چیز میز عیدی واسه جاریم ببره ،چون واسه من نیاورده بودن نکیخواست ...

چقد سختی کشیدی گلم😭😭

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
برام شاید دیگه مهم نبود فکرم به سلامتی شوهرم و درامدمون و زندگیمونو بچه دار نشدنمون بود

حالا من دلم خون و مادرشوهرمم از قضایای مریضی پسرش باخبر

اما به مادر جاریم گفت که اره مریم که نمیتونه برامون بچه بیاره

مگر اینکه دختر شما بیاد برامون نوه بیاره

حالا من دلم خون و مادرشوهرمم از قضایای مریضی پسرش باخبر اما به مادر جاریم گفت که اره مریم که نمیتون ...

مادر جاریمم گفت عه چرا چند ساله عروسی کردن با حالت تاسف و انگار که من نازام بهم نگاه کرد

مادرشوهرمم گفت یه سال

انتظار داشتم حداقل مادرشوهرم میگفت این چون داره درس میخونه نمیخواد بیاره بچه خب دختر شما بیاره

مادر جاریمم گفت عه چرا چند ساله عروسی کردن با حالت تاسف و انگار که من نازام بهم نگاه کرد مادرشوهرمم ...

مادر جاریمم  دخترشو صدا زد گفت بیا ببین مادرشوهرت چی میگه،

میگه نوه از تو میخواد

جاریمم گفت منم انفاقا عاشق بچم

مادر جاریمم گفت دختر دوست دارین یا پسر

ماپرشوهرم گفت من عاشق دختر بچه هام 

خودم چهار تا پسر دارم

2706