2726
حوصله مسخره بازی به موضوع چرت رو تدارم اما اینم مدرک😕 https://www.ninisite.com/discussion/top ...

دست گلت درد نکنه 

حالا تحویل بگیر آقای مشما ی خارجی😁مادر پیرت یه وقت نره مشهد گم بشه بدون تو که خارجی

حوصله مسخره بازی به موضوع چرت رو تدارم اما اینم مدرک😕 https://www.ninisite.com/discussion/top ...

درستہ، ایشون پرسید کہ آیا من تو مشہدم، گفتم نہ تہرانم و دروغ نگفتم چون حقیقتا تو تہران بزرگ شدم اما الان ایران نیستم

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره جون خودت🙄

مشکل شما اینہ کہ باور نمیکنی، اما من اصراری ندارم کہ منو باور کنی

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.
2728
دست گلت درد نکنه  حالا تحویل بگیر آقای مشما ی خارجی😁مادر پیرت یه وقت نره مشهد گم بشه بدون تو ...

میخواستیم با ھم بریم شیراز، شاہ چراغ اما قسمت نشد دیگہ

درستہ، ایشون پرسید کہ آیا من تو مشہدم، گفتم نہ تہرانم و دروغ نگفتم چون حقیقتا تو تہران بزرگ شدم اما ...

😊

استاتر شما هم تمامش کن گلم😉

هه

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
راجب اندام زن مردمم نظر میده! 🙄

بہ چشم برادری فقط! نظر مردونہ کہ مہمترہ، خانما اکثرا سعی میکنن برا آقایون زیبا باشن

چقدر با این مشما دردل کردم من اخخخ ابروم رفت وااای 😁

من کہ یادم نمیاد، اما اگر ھم بودہ، سینہ من مخزن اسرار ہ 

گزارش بزنیرد فقط یه چیزی بود رو دلم که گفتم خوب شدم نمیتونستم تو تایپکها ببینمش و شما فکر کنید زنه😏 ...

منکہ خودم اینو گفتم

2706