2733
2734
آره  اگه حضوری باشه از اینم بدتر میشه

مسلما همينطوره

😭

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

يعنى كلا واحد هاى مجازى امتحاناتشون حضوريه اين ترم؟؟؟؟؟😐

بله متاسفانه. منم کمپین زدم. اما هنوز تعدادش بالا نرفته. لینک شما رو هم گذاشتم تو کانالهای دانشگاه 

معلم مشاورم. کانال تلگرامم @ati_ara_97 
بله متاسفانه. منم کمپین زدم. اما هنوز تعدادش بالا نرفته. لینک شما رو هم گذاشتم تو کانالهای دانشگاه&n ...

ممنون ازت

اين سايت فك كنم واسه كمپين زدنه

البته من نزدم

لينكشو دوستم فرستاد تو گروه

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
2728
سلام برای ما آنلاین شد 🎉برای شما چی؟ 

سلام

خوشبحالتون

ما نه

كجا بهتون اعلام كردن

امروز كه روحانى تو اخبار گف همه جا بازه نا اميد شدم

2738
خود دانشگاه اعلام کرد. 

دمشون گرم

سلام خوشبحالتون ما نه كجا بهتون اعلام كردن امروز كه روحانى تو اخبار گف همه جا بازه نا اميد شدم

دانشگاه اعلام کرده. ما مجازی آزاد هستیم. اعتراض زدیم. انلاین شد 

معلم مشاورم. کانال تلگرامم @ati_ara_97 
دانشگاه اعلام کرده. ما مجازی آزاد هستیم. اعتراض زدیم. انلاین شد 

براى ما هم همينطور☺️

فقط نحوه ى برگزاريشو هنوز نميدونيم