2726
عنوان

بچها جو سایت رو مثبت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 87 پست

مقصر مدیریت نی نی سایت هست، ک اگه قبل از اینکه تاپیک پست شه از فیلترشون رد شه، اگه نامناسب بود گذاشته نشه، دیگه اینجا شده مرکز پو..ن استاری و مرکز تماام ناهنجاریای اخلاقی اه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیاه و سفید مطلق نداریم😁 دنیا اینجوری افریده نشده اصن

خب من کی نمیگم همش خوبیه ولی از بدیا اینقدر حرف نزنیم بزرگش نکنیم

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
من هرچی میگردم همش خیانت و مادرشوهر و دعوا و...

محیط سایت خاله زنکیه دیگه یه مقدار 

درمورد ازدواج و ایناست 

اکثر هم کسایی زیاد میان که فقط به فکر شوهرن ‌معمولا 

بقیه مثله ما بیکار نیستن دارن کتاب میخونن به جای نی نی سایت 

فقط واسه سوالای ضروریت بیا .بنظر من یه نکته مثبت که نی نی سایت داره میتونی تا حدودی حرف دلتو بزنی .

2728
رفتم سرویس بهداشتی راحت شدم  کفشمو شستم  مثبت تر از اینا ندارم

بامزه میگم تاپیک های خیانت و دعوا مادرشوهر وجنگ ودعوا نزنیم

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز

من زندگیم خیلی عالیع

شوهرم پولداره

یه خونه رشت دارم ۲۰۰ متری

یه خونه اصفهان ۳۰۰ متری 

شاید بریم کانادا .۶ ساله میخوایم بریم نشده 

خیلی در رفاهم

شوهرم عالیه 

عاشق هم هستیم 

☺️

اینا رو بگم خوبه؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
خداروووشکر🤩🤩😍

🙏🙏🙏❤❤❤

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
محیط سایت خاله زنکیه دیگه یه مقدار  درمورد ازدواج و ایناست  اکثر هم کسایی زیاد میان که ف ...

منم کتاب میخونم زیاد ولی شبا یه سرمیام اینجا همش تاپیک خیانت و دعوا این چیزا 

خب من کی نمیگم همش خوبیه ولی از بدیا اینقدر حرف نزنیم بزرگش نکنیم

بزرگ نكنيم  

خيلي فيلمي

الان همه دنيا از فضاي بد جهان شاكي هستن

ايرانم كه قربونش برم

از همه بدتر

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

عزیزم اینجا نمیشه چیزای مثبت گفت 

چون یه سریا میان و میگن خیلیا پول ندارن خواهشا اینا رو نذارید یا میان میگن پز نده یا میان میگن فهمیدیم اینو داری

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
من زندگیم خیلی عالیع شوهرم پولداره یه خونه رشت دارم ۲۰۰ متری یه خونه اصفهان ۳۰۰ متری  شاید ...

ایشاا...به خوشی استفاده کنید ولی من حرفم اینه تاپیک های خیانت ودعوا ومادرشوهر چیزایی ک ادم دپرس میشه نزنیم

عزیزم اینجا نمیشه چیزای مثبت گفت  چون یه سریا میان و میگن خیلیا پول ندارن خواهشا اینا رو نذاری ...

خب حداقل تاپیک هایی ک دپرس میشه نزنیم بعد هیچ وقت کاری به حرف کسی ک دورموردت میزنه توجه نکن

خب حداقل تاپیک هایی ک دپرس میشه نزنیم بعد هیچ وقت کاری به حرف کسی ک دورموردت میزنه توجه نکن

اخه اعصابم خورد میشه من اصلا قصدم پز دادن نیست فقط میخوام شادیمو با بقیه به اشتراک بذارم

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
2706