2737
2734

هیجانی ترین کاری که با شوهرتون انجام دادین چی بوده؟

یه ماجرایی که مثلا خیلی استرسی بوده یا ترسناک بوده یا کلی خندیدین

تعریف کنین دور هم باشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سوارکشتی پرنده شدیم 

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

رفت دستشویی پشت سرش رفتم وقتی اومد بیرون پریدم پخ کردم تو صورتش خورد تو در دستشویی در باز شد افتاد تو🤣🤣🤣🤣🤣

من از لحظه ی قبل عاشقترم،،،تو از لحظه ی قبل زیباتری...نگاه‌کن هرجا داری میری،،دلِ یه شهرو همرات میبری❤😘

وقتی حوصله ام سر میرفت قبل بارداری، دراز میکشید پاهاشو میبرد بالا بعد من پشتمو میزاشتم رو کف پاهاش دومتر مینداختم جلو خیلی حال میداد یه بارم خواستم برم تو در😂😂😂

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)

رفتيم كووه توو لاهيجان برگشتني باطري ماشين خالي كرده بود روشن نميشد 

پياده رفتيم جاده رو ساعت هم ١٠ شب و كاملا تاريك

شوهرم بهم گفت وايسا اينجا من تا جلوتر برم ببينم ماشين نيست 

رفت منم ميخواستم برگردم كنار ماشين 

گم كرديم همو و ماجراهاي بعدش 

استرس زيادي داشت برام😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706