2726

شوهرم با کمر پیش دخترم منو زد سر ی چیز الکی اونم نمیخام اینکارشو بی جواب بزارم 😔حس پوچی دارم نسبت بهش شوکه ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلافی کردن اصلا خوب نیست عزیزم

بنظرم باهاش با مهربونی و خوش خلقی رفتار کن تا از کارش پشیمون بشه

اگه تو بیا تلافی کنی اونم لجش میگیره و بعدش بازم دعوا ادامه دار میشه زندگیم بکامتون تلخ میشه

2728

من الرژی فصلی دارم خیلی اذیت میشم گفتم فردا باید بریم دکتر گف چاره اش اینه تحمل کنی چاره ای نداره منم گفتم اگه مهم بودم میبینی چ وضعیم میگفتی حداقل ی امپول بریم بزنیم

ب نظرم فعلا کاری نکن 

محبت کن 

خامش کن

پول بگیر ازش

جمع کن

طلا بگیر

پس انداز کن

یدفعه ای زمینش بزن بفهمه ادم شه

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
من الرژی فصلی دارم خیلی اذیت میشم گفتم فردا باید بریم دکتر گف چاره اش اینه تحمل کنی چاره ای نداره من ...

منم الرژی دارم عزیزم بهار باید بمونم خونه برم باغ بیچاره میشم 

بعد گف اره برام مهم نیستی گم شو برو کلی فش داد منم در برابر فشاش مقاومت کردم کمرشو در اورد بدنم پر ر ...

بعضی مردها عصبی هستن،این فشارهای اقتصادی هم روشون هست دیگه بدتر به خاطر بچه فعلا هیچی نگو شاید خودش زود پشیمون شد

خیلی ناراحت شدم عزیزم.

مردها وقتی خسته هستن,عصبی میشن و وقتی عصبانی شدن این خانوما هستن که میتونن آرومشون کنن...کاش خودت آتیششو تند نمیکردی.

اما حالا بهتره تو نامه حرفای دلتو به خودش بگی.ان شاءالله حل بشه

عزیز من کاری ک برا اشناهامون اتفاق افتاده میگمت

شی و روز شوهرش میزدش خیلی خیلی بد 

فرار کرد از خونه رفت بهزیستی کمک خواست

مجبور کردن شوهرش رضایت نامه کتبی تو دادگاه بده تا زنشو تحویلش بدن

بعد هم الان از طرف بهزیستی دوهفته یبار میرن خونش و اوضاع رو چک میکنن

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
2706