2726

علتش بی عرضه و لال بودن شوهر و ترس از پدرش .یعنی مثل سگ از باباش میترسید 

مرد گنده باباش کتکش زده بود نامزد بودیم😂

اخرش انقد گوه گوه  پدرش خواست بمن تجاوز کنه ریدم ب همشون طلاق گرفتم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علتش بی عرضه و لال بودن شوهر و ترس از پدرش .یعنی مثل سگ از باباش میترسید  مرد گنده باباش کتکش ...

گلم اگ خواستی ی ازدواج  مجدد خوب داشته باشی ۴۰ بار سوره طه رو بخون 

خانوادت پشتت بودن

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
2728
بددلی بددهنی بی مسئولیتی بی مهری . . . خیلی زیادن ولی ازهمه بدتر بددلیه اصلا نمیشه تحمل کرد

وای وای اره واقعا واس من بد دلم بد هم خودش هم باباش . پولدار بودن ولی گدا .شورت میخریدم باباش میگف ببینم میخوام بنویسم 😐 اولین عیدی پیششون بودم بهم عیدی میدادن مهمونا رفتنی حمله میکرد باباش میگرف دایم ۵۰داد رفتش گفتن چ زیاد حمله کردن گرفتن😬😂

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
گلم اگ خواستی ی ازدواج  مجدد خوب داشته باشی ۴۰ بار سوره طه رو بخون  خانوادت پشتت ...

ازدواج مجدد کردم خوبه همه چی  فقط پول نداره 

اره بابا .من دوسال رفتم دادگاه اومدم بابام برد اورد پول دادگاهمم داد اندازه۱۷تومن خرج کرد

گلم اگ خواستی ی ازدواج  مجدد خوب داشته باشی ۴۰ بار سوره طه رو بخون  خانوادت پشتت ...

تو ۴۰ روز باید باشه حتما؟؟

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗

ادم سردی بود ب لحاظ عاطفی نمیتونست تامینم کنه

همه انتظاراازجانب من بود

همه چیومن بایدبهش میگفتم هرچقدردوست داشتم مردم اقتدارداشته باشه اون برعکس بود مثل مادرمن بایدبهش میگفتم فلان کارونکنن فلان کاروبکن

تحت تاثیرخانوادش و دخالتای خانوادش

مسائل بینمونم خودش نمیتونست باهام حل کنه همیشه ب دیگران میگفتومن اززبون اینو میشنیدم

یه ادم سبک لجبازک اصلاشناختی باروحیات یه خانم نداشت

درمقابل گریه من میزدزیره خنده😑

واماتربیت اشتباه مادرش ک زن بایدهمه کارکنه و مردفقط بایدبره سرکار

2706