2737
2734

سر پسرم ۸هفته تموم شد یه درد بدی پیچید زیرشکمم در حد۵دقیقه وبعدخوب شد ومشکلی نبود

این دفعه که بازم باردارم درست شب موعد همون درد بازم اومدسراغم از این لگن تا اون لگن فکرکردم پریودشدم...ولی درحد۵دقیقه بود وتموم شد فرداشم زیر دلم مثل نبض میزد ۵دقیقه یه بار ویه روز بود وتموم...

دکترم گفت مشکلی نداره ولی به نظرتون این دردا مال چیه؟واین نبض مال کجاس؟؟؟

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

به نظرتون احتمال دوقلویی هس؟چون من لک لانه گزینی رو هم یه هفته قبل موعد دیدم سرپسرم درست روز پریود

کلا همه چیش خیلی زودتر از بارداری اولم اتفاق افتاده

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه داره میچسبه ب دیواره رحم...منم دردم اینجوریه امشب ب حدی بود ک نتونستم تکون بخورم خدا کنه منم باشم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731

تاریخ تولد پسر اولت و بگو تا جنسیت و بهت بگم😎

عزیزم منم داشتم هر۴تا حاملگیم درد موقع موعدم داشتمویا لانه گزینیه

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2738
بازم پسره 

چطور؟

منم عین خودت بودم و باز پسردار شدم دوستم

واقعا یعنی نشونه پسربودنه؟؟؟؟

طبیعیه منم داشتم  واژنم تیر میکشید داره ساک حاملگی شکل میگیره اعضای داخلی بدن شروع کردن به جا ...

شما الانم واژنت تیر میکشه؟ 

من از وقتی وارد ۴ ماهگی شدم تا الان.. گاهی تیر میکشه 

دکترم گفت طبیعیه 

اما گاهی نگرانم میکنه 

چون تو نت چیزای خوبی ننوشته... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
تاریخ تولد پسر اولت و بگو تا جنسیت و بهت بگم😎 عزیزم منم داشتم هر۴تا حاملگیم درد موقع موعدم داشتموی ...

پسر اولم؟؟؟😂😂😂مگه میدونم این یکی هم پسره دومی؟😂😂😂

۲۰فروردین ۹۶

2706