2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم

477 بازدید | 32 پست

پدرم نزدیک یک ماهه فوت شدن مامانم مونده تنها تو خونه ویلایی من یک شهر دیگه هستم که خانواده مادریم اینجان دو تابرادر دارم که با همفکری هم قرارشد مامانم بیاد اینجا خونه بگیره و خودش دوست داشت حالا همش فکر میکنم اونا میمونن تنها غصه میخورن و می‌دونم شرایط زندگی شون طوریه که سالی یک بار بیشتر نمیتونن بیان و ماهم بخوابم بریم میریم هتل که مزاحم اونا نشیم 

امشب به داداشم گفتم من همش عذاب وجدان دارم گفت مامان پیش شما راحت تره ولی همش دلم میسوزه براشون موندم چی کنم واقعا  

هرچی آرزوی خوب مال تو 

تو نمیتونی بری پیششون؟

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو نمیتونی بری پیششون؟

من کار همسرم اینجاست ده ساله دارم زندگی میکنم و نمیشه ولی میرم سر میزنم بهشون ولی مامانم بیاد جایی نیست بریم دیگه 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
پسر زیاد در قیدوبنداین چیزا نیست. اگه پیش هم هم باشن بازم سالی یه بار میرن پیش مامانت پس همون بهتر ن ...

اینطوری هفته ای دوسه بار سر میزنن بهش ولی بیاد اینجا دیگه نمیشه

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738
بیخیال عزیزم اونا زندگیشون جداست غصه شون و نخور من فکرکردم جوون هستن ۲۰ یا ۳۰ ساله اونم مجرد

آخه کسی رو ندارن جز مامانم 

من اینجا خانواده همسرم هستن اونا هیچی

هرچی آرزوی خوب مال تو 
آخه کسی رو ندارن جز مامانم  من اینجا خانواده همسرم هستن اونا هیچی

بنظر من برای یهدمادر دختز بهترین همدم و مونسه و برای دختر هم مادرش ولی مردها اینجوری نیستن

ینی چشماش چه رنگی بود💔
بنظر من برای یهدمادر دختز بهترین همدم و مونسه و برای دختر هم مادرش ولی مردها اینجوری نیستن

همش عذاب وجدان دارم ناراحتم دست خودم نیست

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706