2726

دوستای گلم امسال پسرم میره پیش ۱ پارسالم پاره وقت مهد میرفت که تعطیل شد حالا امسال به خاطر کرونا نمیخوام حضوری بره تعریف مهد های آنلاین مامیران و فرادادمانو شنیدم کسی بچش برنامه های یکی از این دو تا مهدو ثبت نام کرده باشه؟ یا این سبک مهدها که کارشون مجازی و تو این زمینه باتجربه هستن بشناسه؟

پسر منم. نیمه اول 94 هست پارسال پیش 1 بود مهرماه باید بره پیش 2 

واقعا نمیتونم قبول کنم که بزارمش مهد تو این وضعیت کرونایی

نمیدونم چیکار کنم ولی ب احتمال قوی کتابهای آموزشی مربوط به پیش دو رو تهیه کنم و تو خونه باهاش کارکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر منم. نیمه اول 94 هست پارسال پیش 1 بود مهرماه باید بره پیش 2  واقعا نمیتونم قبول کنم که بزا ...

یعنی به این مهدهای مجازی فکر نکردین؟ من میخوام یکی از این مهدهایی که کلا کارشون آنلاینه ثبت نام کنم و با برنامه اونا روشمند پیش برم ولی بین این دو تا موندم

2728
یعنی به این مهدهای مجازی فکر نکردین؟ من میخوام یکی از این مهدهایی که کلا کارشون آنلاینه ثبت نام کنم ...

فکر نکنم بشه خوب پیش بره. کلاس اولیا این مدت ک مجازی بود نتوانستن خوب یاد بگیرن چه برسه بچه کوچیک ک بیشتر فکر بازی و شیطنته.. ب نظرم با کتاب زمان برای بچه بهتر بگذره و همینطور هزینه کمتر. حالا شما باز خودتون میدونید

فکر نکنم بشه خوب پیش بره. کلاس اولیا این مدت ک مجازی بود نتوانستن خوب یاد بگیرن چه برسه بچه کوچیک ک ...

خب اون به خاطر اینم بود که معلمهای مدارس ما هیچ آموزشی در مورد تدریس آنلاین ندیدن و واقعا در این زمینه بی تجربه بودن ولی این مهدها چندین ساله کارشون آنلاینه برای خانواده هایی که کلا نمیخوان مهد بفرستن و آموزشهاشونم بر پایه خلاقیته ولی نمیدونم کدومش بهتره واقعا

من پسرم کلا کتاب خیلی دوست داره پارسالم مهد حضوری میرفت با اینکه اسفند تعطیل شدن کتاباشونو‌ کامل انجام دادن کتابهای این سبکی زیاد داره ولی خب اینا پکیجهاشون بازی و موسیقی و یو سی مس و کاردستی و یه سری مهارتهای دیگه هم بود و اینکه کتاب فقط تو خونه کار کنیم سخته هدفمند  پیش رفت

توی اینستا که سرچ‌کنی mumiran یا مامیران میاره تو‌گوگل هم همینطور بعد تو اینستا صفحش باز شد بزن رو قسمت مامی لاین کلا در مورد  آموزشهای مجازیش و مربیهاش نحوه ثبت نام و هزینه ها کامل توضیح داده 

[QUOTE=141956671]توی اینستا که سرچ‌کنی mumiran یا مامیران میاره تو‌گوگل هم همینطور بعد تو اینستا صفح ...

بله مهد عزیزم من پسرم سال دیگه میره پیش دبستانی تابستون کلاسهای مامیران ثبت نام کردم ولی از مهر مربیه خلاقیت داره خصوصی میاد خونه باهاش کار میکنه ولی دو تا از دوستام بچه هاشون امسال کلاسهای آنلاین همین مامیرانو شرکت میکنن

هزینه چقدر دادید؟مربیتون تهرانه؟کدوم منطقه س؟

دقیقش تو ذهنم نیست چون همسرم پرداخت کرد تابستون سه تا طرح مختلف داشت که هزینه هاش متفاوت بود با طرح نقرهدای ثبت نام کردیم ماهی صد و خورده ای اگر اشتباه نکنم

بله مهدش تهرانه من خودم اصفهانم تو گوگل بزنید آدرسشون هست

بله مهد عزیزم من پسرم سال دیگه میره پیش دبستانی تابستون کلاسهای مامیران ثبت نام کردم ولی از مهر مربی ...

عزيزم سلام

ميشه بگين مربي خلاقيت چيكار ميكنه و چطور ميتونم مربي خلاقيت براي پسرم بگيرم🥰

مامیران رو بصورت حضوری اصلا پیشنهاد نمیکنم مدیر مهد در سال جدید شهریه رو ماهی۵/۸۰۰ در نظر گرفته و اصلا امکانات مهد با این شهریه قابل مقایسه نیست.غذای ارزون مهد و غذاهای گوشتی مثل قیمه رث با مرغ درست میکنن که تو هزینه ها صرفه جویی بشه به بهانه الرژی و این حرفا.از مربی پرسیدم از۷ صبح تا ۴ بعداز ظهر ۲/۵میلیون حقوق میگیره و انگیزه برای کار در حد مهد۶میلیونی رو نداره.ماهی بالای ۴۰۰ میلیون از بچه ها شهریه میگیره مدیر محترم و همه رو میزاره جیبش

2706