2726

آره درد زایمان متوقف میشه اما پارگی اون ناحیه چون دائم میری دستشویی و چی و...همیییییشه حس میشه اما تو سزارین یه زخمیه که هیچ وقت کاری باهاش نیست و خوب میشه و تمام...

لعنت به زایمان طبیعی...الان حامله ام فشار میاد بهم فکر میکنم بعد از ۴ سال انگار بخیه هام‌میخوان باز پاره بشن

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

دیگه افتادگی رحم و فلان و فلانش بمااااند

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سزارین کردم  😃😃😃😃

واسه من یه خط خیلی سفت صورتی کمرنگ برجسته زیر شکممه که ازش متنفرم باز این خوبه ترکای شکمم رواعصابه 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

منکه سزارین شدم تو بهترین بیمارستان مشهد و به بهترین  دکترا اما یه سال و سه ماهه که از زایمانم میگذره و رد بخیه ام بی حسه بی حسه چیز سنگین نمی تونم بر دارم نزدیک های بهیه رو شیو نمی تونم بکنم این قدر بی حسه گاهی اوقات هم خارش وحشتناکی داره 

آره بخدا.مامان من ۴تا زایمان طبیعی داشته.۴ روز پیش عمل افتادگی رحم و مثانه و پارگی رحم و زخم رحم انجام داد..همشم به خاطر زایمان طبیعیه..واقعا وحشتناک درد میکشع😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔

میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستین🌱🥲

عزیزم شما بدزخمی حتما اناناس بخور

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2706