2737
2734
عنوان

کسی که سکته کرده

232 بازدید | 15 پست

از نوع قلبی میره کما؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابای من نرفت. با اینکه سکته وسیع کرده بود. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2731
2738
ایست قلبی؟

سکته قلبی🤔

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
بستگی داره سککته قلبی باشه یا مغزی

قلبی

نه  مغزی میره   سکته قلبی  یا اینوری میشه  یا انوری   ولی مغزی فلج میکنه

اهام 

خو دکترا میگن سکته قلبی کرده مغزش ی لحظه اسیب دیده 

این درسته؟

قلبی

اره اگه خیلی شدید باشه قلبش کامل از کار نمیفته اما دیگه کارایی هایه اصلیشو از دست میده اگه خییلی شدید باشه 

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏
2706