2737
2734
عنوان

تجربه ی من از کمک خداوند

1012 بازدید | 10 پست

من نه سال بود ازدواج کردم تو این مدت یا با خانواده ی خودم دعوام شده یا از خانواده ی شوهرم به شدت دلگیر می شدم من که آدم موفقی بودم تبدیل شدم به یه آدمه افسرده همش کابوس همش دعوا  بدبیاری هام زیاد شده بود خیلی مریض می شدم حتی جلوی چشام بخار میدیدم  خیلی عصبی میشدم خیلی ها .بعد دیگه طاقتم تموم شد رفتم نماز استغاثه حضرت زهرا خوندم بعد یه خواب عجیب دیدم خوابهام همش در حال القا این مطلب بود که واسم جادو جنبل کردن آخر دلمو زدم به دریا و از کسی که فقط دعاهای قرآنی برای باز کردن طلسم می نوشت به وسیله ی دوستم سر کتاب گرفتم و فهمیدم بله طلسم برام گرفتن دیگه نمازهام رو اول وقت کردم موسیقی گوش ندادم سعی کردم کمتر گناه کنم سوره زلزال رو سی و سه مرتبه بعد از نماز عشا خوندم بعد هم صد مرتبه حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم نصیر الان حالم خیلی بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همش خوبه فقط موسیقی گوش دادن چ بدی داره مگ

موسیقی که آدمو ببره تو خیالات بده حداقل رو من تاثیر داشت گوش ندادنش من خودم عاشق آهنگ گوش دادن بودم و باهاش آروم میشدم ولی بعدش بدتر برام پیش میومد

دوست داشتم برم تو غار زندگی کنم فقط هیچکس نباشه حتی شوهرم بهش میگفتم برو چند روز مسافرت فقط از هم دور باشیم البته کارهایی هم کرده بود من دلگیر بشم ولی اصلا کینه اش از دلم پاک نمیشد