2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم عسک لبم😐

نزن😡

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2731

منم میخواستم بزنم پشیمون شدم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

دوست من زد افتصاح شد یه ور قلمبه یه ور انگار نه انگار اخرش تخلیه کرد ولی جای آمپول هنوز بعد 6 ماه ورم داره عین گوشت اصافه شده اتفاقا فردا قرار دوباره بریم پیش دکتره 500 تومن هم داد 

دوست من زد افتصاح شد یه ور قلمبه یه ور انگار نه انگار اخرش تخلیه کرد ولی جای آمپول هنوز بعد 6 ماه ور ...

واااااااای خدایه من چطوری با خودشون اینکارو میکنن  

خدای مهربونم پسرای گلم رو به خودت سپردم.
2738

من زدم یک سی سی ژل هیالورونیک اسید برند ژوویدرم امریکایی 

2/500 شد کلا این برند ژل گرونه 

الان شش ماه میگذره من راضیم کلا کم زدم و طبیعیه اصلا گلوله نشد واصلا کج نشده البته من لبام کوچیک بود شما لبت خوبه 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
واااااااای خدایه من چطوری با خودشون اینکارو میکنن    

هزار بار بهش گفتم نکن چندین بار رفت هی تزریق میکرد کم و زیاد میرد دارو میزد تجزیه شه هی داغون تر شد تخلیه کرد ولی لبش داعونه انگار گوشت اصافه آورده خط هم افتاده انگار بخیه زدن؛ هزار بار گفتم اگه پولت اضافه کرده بده من 😂😂

چرا

نچرال خوبه ....مدل لب بد میشه

2706